Rehber NetAdapter Repair ile İnternet Bağlantı Sorunları Onarımı

Merhaba, konunun üstünden uzun bir süre geçmiş ancak konudaki işlemleri yaptıkdan sonra hiçbir Wi-Fi ağı gözükmüyor, laptop ASUS N550jv sitesinde ağ sürücüsünü bulamadım, Windows Update'de çıkmıyor.

Merhaba, konunun üstünden uzun bir süre geçmiş ancak konudaki işlemleri yaptıkdan sonra hiçbir Wi-Fi ağı gözükmüyor, laptop ASUS N550jv sitesinde ağ sürücüsünü bulamadım, Windows Update'de çıkmıyor.

Win 8.1 seçin. İntel mi Qualcomm mu ona göre doğru sürücü indirebilirsiniz.

Win 8.1 seçin. Intel mi Qualcomm mu ona göre doğru sürücü indirebilirsiniz.

Windows 10 kullandığım için Windows 10 seçip Qualcomm sürücüsünü indirmiştim Qualcomm olduğu için, sorunu hiçbir şekilde düzeltemedim araştırdığımda birkaç kişi daha bu sorunla karşılaşmıştı tek format ile çözdüklerini söylediler bende format attım hocam sağ olun yine de.

NetAdapter Repair All in One, internet bağlantılarında mevcut ayarlarınızda karşılaştığınız yazılımsal sorunları onarmayı sağlayan ücretsiz portatif bir programdır. Kurulum gerektirmez. Tüm Windows sürümlerinde çalışmaktadır.

Eki Görüntüle 330397

Kullanım Yönergesi: İndirdiğiniz uygulamayı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Resimdeki gibi tüm kutucuklara tik işareti koyup "Run All Selected" butonuna basın. İşlem bitince bilgisayarı yeniden başlatın.

Önerilen tavsiye bu şekilde olmasına rağmen bilinçli birisi iseniz ihtiyacınıza göre ilgili ayarı çalıştırmanız yeterlidir.

İndirmek İçin: Download NetAdapter Repair All In One
yıll olmuş 2022 halen işe yarıyor teşekkürler

Yaptım Steam indirmem gerekenden az olduğu için yapmıştım şimdi indirme hala aynı ama sayfalar açılırken çok yavaş açılıyor dönüyor duruyor keşke yapmasaymışım ne yapmam lazım geri döndürmek için.

1664131353239.png

Bunun gibi kalıyor bi 5 10 saniye anca açılıyor daha kötü oldu nasıl geri alabilirim ayarları?

Son düzenleme:
Yaptım Steam indirmem gerekenden az olduğu için yapmıştım şimdi indirme hala aynı ama sayfalar açılırken çok yavaş açılıyor dönüyor duruyor keşke yapmasaymışım ne yapmam lazım geri döndürmek için.
Sistem geri yükleme kaydı aldıysanız o şekilde yapabilirsiniz. Yazılımın yaptığı basit bir işlem o kadar yavaşlık etmemesi lazım. DNS ayarlarınızı otomatik yapın. Yazılımın fazla değiştirdiği bir işlem yopk zaten. Standart ayarlara almaktan başka.

Bende böyle bir şey çıkıyor nasıl indireceğim ben.
Bizde bir sorun yok.

Ben de NetAdapter Repair All in One v1.2 hatası verdi. Uygulamanızda işlenmiş özel durum oluştu Devam'ı tıkatırsanız uygulamaya bu hatayı yok sayar ve devam etmeyi dener. Çıkış'ı tıklatırsanız. Ugyulama kapatılır.
Yola erişim engellendi
Ayrıntılar Devam Çıkış seçenekleri var
Ne yapacağım yardım et lütfen :D

Benim başıma da geldi programı yönetici olarak çalıştır demediğiniz için o uyarıyı alıyorsunuz. Ben yönetici olarak çalıştır dediğimde başarılı oldu.

NetAdapter Repair All in One, internet bağlantılarında mevcut ayarlarınızda karşılaştığınız yazılımsal sorunları onarmayı sağlayan ücretsiz portatif bir programdır. Kurulum gerektirmez. Tüm Windows sürümlerinde çalışmaktadır.

Eki Görüntüle 330397

Kullanım Yönergesi: İndirdiğiniz uygulamayı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Resimdeki gibi tüm kutucuklara tik işareti koyup "Run All Selected" butonuna basın. İşlem bitince bilgisayarı yeniden başlatın.

Önerilen tavsiye bu şekilde olmasına rağmen bilinçli birisi iseniz ihtiyacınıza göre ilgili ayarı çalıştırmanız yeterlidir.

İndirmek İçin: Download NetAdapter Repair All In One
Sen adamsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı