Rehber NetAdapter Repair ile İnternet Bağlantı Sorunları Onarımı

Merhaba, konunun üstünden uzun bir süre geçmiş ancak konudaki işlemleri yaptıkdan sonra hiçbir Wi-Fi ağı gözükmüyor, laptop ASUS N550jv sitesinde ağ sürücüsünü bulamadım, Windows Update'de çıkmıyor.

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum AC 1200 Wireless USB adaptör aldım 2 gün kullandım sonra bu uygulamayı kullandım internetim hızlandı ve 2. kullanmaya Wireless adaptör Wi-Fi'leri göstermiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz odam modem uzak tek bağlantım bu

Merhaba, konunun üstünden uzun bir süre geçmiş ancak konudaki işlemleri yaptıkdan sonra hiçbir Wi-Fi ağı gözükmüyor, laptop ASUS N550jv sitesinde ağ sürücüsünü bulamadım, Windows Update'de çıkmıyor.

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum AC 1200 Wireless USB adaptör aldım 2 gün kullandım sonra bu uygulamayı kullandım internetim hızlandı ve 2. kullanmaya Wireless adaptör Wi-Fi'leri göstermiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz odam modem uzak tek bağlantım bu

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum AC 1200 Wireless USB adaptör aldım 2 gün kullandım sonra bu uygulamayı kullandım internetim hızlandı ve 2. kullanmaya Wireless adaptör Wi-Fi'leri göstermiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz odam modem uzak tek bağlantım bu.

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum AC 1200 Wireless USB adaptör aldım 2 gün kullandım sonra bu uygulamayı kullandım internetim hızlandı ve 2. kullanmaya Wireless adaptör Wi-Fi'leri göstermiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz odam modem uzak tek bağlantım bu.

Hocam çok şey denedim bir türlü çözemedim en sonda format atmak zorunda kaldım temiz kurulum yaptım, sizde önemli dosyalarınızı ve verilerinizi yedekleyip format atın başka çaresi yok gibi.

Yaptım fakat hıztestinde neredeyse 1gbps çıkması gerekn internetim artık 300 400 mbps veriyor.Keşke zararı olabileceğinide yazsaydınız

NetAdapter Repair All in One, internet bağlantılarında mevcut ayarlarınızda karşılaştığınız yazılımsal sorunları onarmayı sağlayan ücretsiz portatif bir programdır. Kurulum gerektirmez. Tüm Windows sürümlerinde çalışmaktadır.

Eki Görüntüle 330397

Kullanım Yönergesi: İndirdiğiniz uygulamayı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Resimdeki gibi tüm kutucuklara tik işareti koyup "Run All Selected" butonuna basın. İşlem bitince bilgisayarı yeniden başlatın.

Önerilen tavsiye bu şekilde olmasına rağmen bilinçli birisi iseniz ihtiyacınıza göre ilgili ayarı çalıştırmanız yeterlidir.

İndirmek İçin: Download NetAdapter Repair All In One

Dostum yalnızca Steam da sorunum vardı bu uygulamayı indirdim daha run tuşuna basmadan düzeldi doktoru gören hasta misali :D

Geri
Yukarı