Netflix 4K İzleyememe Sorunu

Fast.com İnternet Hız Testi bu linkten test yapın. Bu Netflix'in kendi hız testi olduğundan buradan aldığınız sonuç Netflix izlerken aldığınız hızdır. Eğer bu testte olması gereken hızları görüyorsanız ISS kaynaklı bir kısıtlama yoktur. Aksi takdirde ISS'niz Netflix için kısıtlama yapıyor.
Denedim o sayfadan sürekli farklı çıkıyor. 1. denemede 20, 2. denemede 22, 2. denemede 19, 4. denemede 15, 5. denemede 19 çıktı. 35 MB kullanıyorum TTNET.

HDCP 2.2 destekleyen bir HDMI kablosu ile bağlı olması gerekiyormuş monitörün. Benim bağlantım DVI. O yüzden 4K görüntüleyemiyormuşum. Acaba HDMI to DVI kullansam bir fark olur mu?

HDCP 2.2 destekleyen bir HDMI kablosu ile bağlı olması gerekiyormuş monitörün. Benim bağlantım DVI. O yüzden 4K görüntüleyemiyormuşum. Acaba HDMI to DVI kullansam bir fark olur mu?
Sanmıyorum. HDMI kablo yapısı farklı sanırım. Dönüştürücüyle olacağını sanmıyorum. Aynı sorunu yaşarsın gibi geliyor o kabloyla. Elinde mevcutsa yine de dene tabi.

Monitörünüz 4K mı? Tam modeli nedir?

Benim Netflix paketim 4k, oynattığım cihaz amazon fire tv stick 4k, projektörüm optoma hd142x (full hd). 4k yayınlar listelenmiyor.

yine aynı şekilde PC'de de samsung 24" curved full hd monitörüm var. onda da 4k yayın listelenmiyor. İntertetim ise 100mbit fiber.

Monitörünüz 4K mı? Tam modeli nedir?

Benim Netflix paketim 4k, oynattığım cihaz amazon fire tv stick 4k, projektörüm optoma hd142x (full hd). 4k yayınlar listelenmiyor.

yine aynı şekilde PC'de de samsung 24" curved full hd monitörüm var. onda da 4k yayın listelenmiyor. İntertetim ise 100mbit fiber.
Sanırım bu yüzden 4K içerikler desteklenmiyor ancak Netflix’in bana dediği şey AMD GPU lar şu an için 4K desteği alamıyor Netflix üzerinden, bu açıklamaları sinir etti beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı