Netflix abonelik sonlandırma

Ertugrul1403

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/AVR
Ben ne zaman IMDb aracılığı ile güzel bir film bulsam ve izlemek istesem, Netflix'de bulunmuyor.
Halihazırda zaten Netflix yapımı çoğu dizi ve filmi izlemiş birisi olarak gün geçtikçe telefonun bir köşesinde simge olarak kalan bir uygulama olmaya başladı, ben de bu gün aboneliği sonlandırdım.
Sizler Netflix kütüphanesinin yetersizliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben de sırf kardeşim izliyor diye tutuyorum. Yani neticede içerik var ama benim aradığım içerik açısından arşivi zayıf biraz. Hollywood yapımlarının çoğu eski ve zaten izlemişim, yenileri zaten çok az. Netflix'te izlediğim doğru düzgün diziler Breaking Bad,Narcos, IT Crowd ve Better Call Saul (ilk sezonu izledim). Film olarak da The Irishman. Bir de The Platform'a başladım. Koskoca sitede kendime uygun sayabildiğim bu 6 tane.

40 liraya Netflix bulmuşsunuz boş eleştiri yapıyorsunuz. Digitürk, D-Smart gibi platformlarda film paketi adı altında satılan paketlerin içeriğine ve fiyatına bakın, ondan sonra Netflix'in kütüphanesi gözünüze Britanya kütüphanesi gibi gözükür.

40 liraya Netflix bulmuşsunuz boş eleştiri yapıyorsunuz. Digitürk, D-Smart gibi platformlarda film paketi adı altında satılan paketlerin içeriğine ve fiyatına bakın, ondan sonra Netflix'in kütüphanesi gözünüze Britanya kütüphanesi gibi gözükür.
Neye göre kime göre boş? Netflix'i karşılaştırdığımız kütüphaneler Digitürk ve D-Smart değil, Amazon Prime, Fox gibi servisler olmalı zaten. Kaldı ki bir servisin arşivi bir kişinin hoşuna gitmezken başka birinin gidebilir. Beğenenler de yukarıda söylemiş zaten.

İyi de ne alaka? Dijital ile gelenekseli kıyaslamak bana göre saçma. Ayrıca kimse berbat olduğunu savunmuyor. Sadece içerik olarak fazlasıyla kısıtlı olduğunu söylüyoruz.

Kütüphanesi bence de zayıf. Her ay abone olmuyorum ben. Takip ettiğim diziler yayınlandığı zaman abonelik başlatıyorum ve 1 ay içinde tüketiyorum zaten. 2-3 ayda bir bu şekilde yeniliyorum aboneliğimi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı