Netflix bilgisayara film indirilebilir mi?

Evet Netflix filmlerin nerede olduğunu kullanıcıya söylemiyor ve klasörü şifreliyor diye biliyorum.

Ayrı bir şifreleme yöntemi kullanıyor, yine Netflix uygulaması üzerinden izlemenize olanak tanıyor.

Benim bildiğim Netflix olabildiğince filmleri elinde tutmaya çalışıyor çünkü korsan film siteleri var.

MP4 olarak kaydetmiyor elbette, şifreli saklanıyor. İzlemek istediğinde yine sadece uygulama üzerinden izleyebiliyorsun.

Netflix'den film indirmek kolay Internet Download Manager ile ancak Internet Download Manager %80 ihtimalle filmi indirirken hata veriyor kumar mı oynuyorsunuz film mi indiriyorsunuz belli değil.
Doğal değil mi? Bu şekilde inse kimse üyelik almaz orijinal kalitede indirip her yerde paylaşırlar. Şu an Firefox'dan ekran görüntüsü alarak kaydediyorlar. Diğer tarayıcılarda siyah ekran çıkıyor kaydetmeye çalışınca.

Teşekkürler.

Evet Netflix filmlerin nerede olduğunu kullanıcıya söylemiyor ve klasörü şifreliyor diye biliyorum.
Hah işte bundan bahsediyorum.
Ama her türlü millet onu bulup ortaya çıkarır ki ben direk indirme yasağının olduğunu düşünmüştüm bir şekilde Capture kartlarla kaydedildiğini sanıyordum. E o zaman Netflix'in ne önemi kaldı hep korsan site kullanıyordum zaten iyiki de Netflix'e para vermemişim 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Hah işte bundan bahsediyorum.
Ama her türlü millet onu bulup ortaya çıkarır ki ben direk indirme yasağının olduğunu düşünmüştüm bir şekilde capture kartlarla kaydedildiğini sanıyordum. E o zaman Netflix'in ne önemi kaldı hep korsan site kullanıyordum zaten iyikide Netflix'e para vermemişim 😄

Ben para vermiyorum zaten babam iş arkadaşınınkini kullanıyor ben de babamdan aldım şifreyi falan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı