Netflix bilgisayara film indirilebilir mi?

Bu konularda dışlayanlar rahat yaşamak hiçbir şey yapmamak istiyorlar baba parası terimi buradan geliyor.

Rahat yaşamak?
Kdkdkfkslfkkskejdlsodkskdjfosldjdılskdfıosjrıfkelfkfoelfkdpskfıdkfjsoföfjskneıdlsjdorkfıskejfjıdkwkdıdkdkrjfoskepeorkdmdjsıdkxjksjefjsıwjdj
Korsan kullanmayan, bütçesinden ayıran ve biriktirip harcayanlar "rahat" mı yaşıyor dostum?

Baba parası da senin harcadığına denir. Elimize geçen 3-5 kuruşu etiğe uygun harcamaya çalışıyoruz diye denilene bak. 😆

Ayrı bir şifreleme yöntemi kullanıyor, yine Netflix uygulaması üzerinden izlemenize olanak tanıyor.

MP4 olarak kaydetmiyor elbette, şifreli saklanıyor. İzlemek istediğinde yine sadece uygulama üzerinden izleyebiliyorsun.
Aynen öyle. Beğenmediğimiz Exxen bile dosyayı 500 parçaya bölüyor bunu da çözüp izletebilecek sadece kendi uygulaması. Ben indirme yaptığı yere rootlu telefonda erişmiştim. Şaşırttı baya.

He abicim aynen, sen korsan izledin bak dün ekran kartı fiyatları düştü. Korsan hırsızlıktır.

Paran olmayabilir, korsan da kullanırsın ama bunun hırsızlık olduğu gerçeğini değiştirmez. Ben de param olmadığı zaman kullandım fakat sonra elime geçince suçluluk duygusuyla geçmişte kullandıklarımın orijinallerini almaya çalışıyorum şu an.
Kullandığım zaman da asla "yav orijinale para verilir mi eheheheh" demedim. Yaptığımın yanlış olduğunu biliyordum çünkü.

Korsana karşı değilim pahalı olan alamadığım 1 2 oyunu korsan indirmiştim ama asla "yav orijinale para verilir mi eheheheh" demem ama asla suçluluk duygusu çekmedim adamlar sonuçta milyarlar kazanıyor.
Rahat yaşamak?
Kdkdkfkslfkkskejdlsodkskdjfosldjdılskdfıosjrıfkelfkfoelfkdpskfıdkfjsoföfjskneıdlsjdorkfıskejfjıdkwkdıdkdkrjfoskepeorkdmdjsıdkxjksjefjsıwjdj
Korsan kullanmayan, bütçesinden ayıran ve biriktirip harcayanlar "rahat" mı yaşıyor dostum?

Baba parası da senin harcadığına denir. Elimize geçen 3-5 kuruşu etiğe uygun harcamaya çalışıyoruz diye denilene bak. 😆

Biriktirip harcayanlara lafım yok zaten bu biriktirip harcayanlar ekonomiden şikayetci ki bende bu sene biriktirdiğim parayla oyun aldım şu baba parasıda senin harcadığına denir sözünüz ise ben babamdan kaç aydır harçlık almadığımı bile unuttum markete giderken elime geçiyor sadece.

Korsana karşı değilim pahalı olan alamadığım 1 2 oyunu korsan indirmiştim ama asla "yav orijinale para verilir mi eheheheh" demem ama asla suçluluk duygusu çekmedim adamlar sonuçta milyarlar kazanıyor.

Herkes EA değil dostum. Kendi halinde indie oyun yapımcıları nasıl geçimini sağlıyor sanıyorsunuz?

Bankalar da milyarlar kazanıyor. O zaman tüm soyguncular melek (!)

Herkes EA değil dostum. Kendi halinde indie oyun yapımcıları nasıl geçimini sağlıyor sanıyorsunuz?

Bankalar da milyarlar kazanıyor. O zaman tüm soyguncular melek (!)

Siz bankaya para ödemiyorsunuz bağımsız oyunlara gelirsek hangi bağımsız oyun 150 TL bağımsız oyunlar zaten ucuz.

Siz bankaya para ödemiyorsunuz bağımsız oyunlara gelirsek hangi bağımsız oyun 150 TL bağımsız oyunlar zaten ucuz.

Bankalar da benim çektiğim kredilere ait faizlerden kar sağlıyor, yani bizzat ben ödüyorum. Devlet de vergi topluyor, para basıyordur şimdi onlar. Tarayalım mı darphaneyi? Offf... Şu futbolcular da ne kazanıyor be! Soysak birinin evini ne olur ki?

Bankalar da benim çektiğim kredilere ait faizlerden kar sağlıyor, yani bizzat ben ödüyorum. Devlet de vergi topluyor, para basıyordur şimdi onlar. Tarayalım mı darphaneyi? Offf... Şu futbolcular da ne kazanıyor be! Soysak birinin evini ne olur ki?

:D siz beni yanlış anladınız ayrıca bankalardan siz kredi çekiyorsunuz size beleş paramı sağlayacak devlet vergi topluyor devlet zaten çöktü çökücek vergilerle ayakta duruyor para basmak ne alaka futbolcular çalışmıyorlar mı koşmuyorlar mı yorulmuyorlar mı sizin zevki içinmi koşucak adam yorulucak ter içinde kalacak ve hiçbir şey almayacak.

:D siz beni yanlış anladınız ayrıca bankalardan siz kredi çekiyorsunuz size beleş paramı sağlayacak devlet vergi topluyor devlet zaten çöktü çökücek vergilerle ayakta duruyor para basmak ne alaka futbolcular çalışmıyorlar mı koşmuyorlar mı yorulmuyorlar mı sizin zevki içinmi koşucak adam yorulucak ter içinde.

Yazılımcılar "hokus pokus!" deyince yazılım mı meydana geliyor hocam? 😃
İkisi de uğruna emek verilen şeyler ve ben insanların emeklerini hiçe saymayı doğru bulmuyorum.

Ben insanların emeklerini hiçe saymayı doğru bulmuyorum.

Zor bir şey söylediniz hocam bu dünyada bu fakirlikte bu ekonomiyle kimse yapımcıları düşünmeyecektir örneğin yukarıda bu adamlara para mı yedirilir diyen insan gibi çok fazla kişi var bunu değiştirmek için öncelikle ekonomi düzelecek sonra fakirlik bitecek ki bu şeyler imkansız şeyler yakında iç savaşlar çıkmaya başlar.

Zor bir şey söylediniz hocam bu dünyada bu fakirlikte bu ekonomiyle kimse yapımcıları düşünmeyecektir örneğin yukarıda bu adamlara para mı yedirilir diyen insan gibi çok fazla kişi var bunu değiştirmek için öncelikle ekonomi düzelecek sonra fakirlik bitecek ki bu şeyler imkansız şeyler yakında iç savaşlar çıkmaya başlar.

O konuda haklısınız hocam,
İnsanlarda farkındalık oluşturmak gerçekten çok zor. Zaten korsan kullanan herkese laf attığımız da yok, eğer öyle olsaydı bir ofis kurup 7/24 maaşlı seve seve yapardım. :D

Ama insanların bunu savunmasına da pek hoş bakmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı