Netflix cihazınız ile uyumlu değil hatası

Barong

Kilopat
Yer
Çukurova, Adana
Daha fazla  
TWRP'den ROM kurdum ve Netflix'i kurmak için Play Store'a girdim Netflix yoktu, APK ile birçok sürüm denedim olmadı. Netflix'in sitesinde olan yolu dahi denedim o da işe yaramadı. Nasıl yüklerim Netflix'i?

Custom ROM kurduğunuz ve cihaz ROOT'lu olduğundan muhtemelen. ROOT atılınca sertifika iptal olduğundan Netflix kurulamıyor. Çok gördüm ROOT sonrası Netflix sorunu.

Cihazım rootlu değil
Peki şu adımlara bakar mısınız;
1579296209955.png

This is the way how I got Netflix to work on my bootloader unlocked LG G4 with RR ROM

1. Download magisk v13 beta and install it and newest magisk manager
2.enable core mode and magisk hide
3.enable magisk hide for all Google services and playstore
4.reboot and check it Netflix appears in playstore if yes continue if not you've done something wrong
5.if Netflix appear switch to browser and download latest Netflix apk and install it.
6. Open app and try to play something it should work

İnternette böyle bir makale bulabildim ama bu Resurrection Remix OS kurulu bir G4'te denenmiş.
Türkçe'ye çevirirsem:
1-Magisk v13 Beta'yı kurun
2-Core Mode'yi ve Magisk Hide'yi etkinleştirin
3-Google Play Hizmetleri ve Playstore için Magisk Hide'yi etkinleştirin
4-Telefonu yeniden başlatın ve Netflix mağazada var mı diye bakın, yoksa bir noktada yanlış yapıyorsunuzdur
5-Tarayıcı ile Netflix'in en son sürümünü yükleyin (nedenini anlamadım ama dışarıdan APK olarak yükleyin denmiş)
6-İstediğiniz içeriği izleyin

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı