Netflix Netflix iadesi

mehmet21241234

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, benim Netflix ile bir sorunum var, ben 20 gün önce Netflix almıştım, 21 gün içerisinde iade edebileceğini ve para iadesi alabileceği internet sitelerinde yazıyordu, ben de 20. gün yani bugün müşteri temsilcisine yazdım ve hesabımın iptal etmelerini ve ücret iadesi sağlamalarını dile getirdim fakat bana bunun mümkün olmadığını, hesabınızda herhangi bir kampanya olmadığını söylediler. Nasıl paramı geri alabilirim?

Sanırım 21. güne kadar kullandığınızı gördükleri için iade almıyor olabilirler, fakat ben 21 güne kadar iade hakkının olduğunu hiç duymadım. Belki belli başlı durumlar için geçerlidir.

Merhaba, benim Netflix ile bir sorunum var, ben 20 gün önce Netflix almıştım, 21 gün içerisinde iade edebileceğini ve para iadesi alabileceği internet sitelerinde yazıyordu, ben de 20. gün yani bugün müşteri temsilcisine yazdım ve hesabımın iptal etmelerini ve ücret iadesi sağlamalarını dile getirdim fakat bana bunun mümkün olmadığını, hesabınızda herhangi bir kampanya olmadığını söylediler. Nasıl paramı geri alabilirim?
Siz galiba yanlış şekilde almışsınnız.

Arkadaş şeyden bahsediyor: 30 günlük deneme.

Siz galiba yanlış şekilde almışsınnız.

Arkadaş şeyden bahsediyor: 30 günlük deneme.
O kalkalı çok oldu diye biliyorum. İnsanlar farklı maillerden sürekli yeni hesaplar açtığı için onu Türkiye'de kaldırmışlardı.
netflix.png

Olayı bir tek ben mi anlamadım? Parasını verip abonelik almışsınız. 21. günde iade istiyorsunuz. 20 gün izlemişsiniz. Sizce böyle bir şey mümkün mü?
Benim de anladığım, 20 gün boyunca ne içerik varsa yer bitiririm, sonra da gider 21. gün iademi alırım. Böylelikle beleşe getirmiş olurum. Beyin bedava! :D

Netflix'in içerikleri belli. Ne platformu olduğu belli. İlgi çeken bir dizi varsa abone olunur. Bu kadar basit. Sanki elektronik bir ürün alınıyor ve 30 gün içerisinde iade hakkı kullanılmak isteniyor. Anlam veremediğim şeyler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı