Netflix için iPad Alınır mı?

Birebir aynı duyguları paylaşıyoruz :))

Küçükken nasıl PC başında sabahtan akşama kadar oturuyormuşuz hayret ediyorum ne kafa varmış. 😅Yaş 24 oldu harbiden hafiften yaşlandığımı hissetim artık her şeyin kolayına kaçıyoruz. Eskiden iş hayatına atılınca eve kendini zor atıcaksın derlerdi ''ya olur mu? öyle şey okul çok zor iş kolay ne olucak.'' diyip geçiştirirdim vallahi şuan dedikleri oluyor. :) okul daha kolay, iş daha zor geliyor :)

5 senelik iPad Air'im var. iPhone 5S donanımında bir tablet ama tabii ekranı 9.7'' ve 2K'dan fazla çözünürlükte. Hiç 1080p dizi, film izlemedim genellikle 480p izlerim. Ama oturdum mu da en az 4-5 saat başında tutuyor meret. Uzun ömürlü olması da cabası. Kesinlike iPad'e vereceğin paraya değer. Telefon olsa tartışılır fakat tablette net Apple.

5 senelik iPad Air'im var. iPhone 5S donanımında bir tablet ama tabii ekranı 9.7'' ve 2K'dan fazla çözünürlükte. Hiç 1080p dizi, film izlemedim genellikle 480p izlerim. Ama oturdum mu da en az 4-5 saat başında tutuyor meret. Uzun ömürlü olması da cabası. Kesinlike iPad'e vereceğin paraya değer. Telefon olsa tartışılır fakat tablette net Apple.

Kesin aliyorum hocam değerli yorumlarınız için teşekkürler. Konu kapanabilir sevgili adminler :)

Kararınızı vermişsiniz ama bir olumlu yorum da benden gelsin :) 2011 yılında aldığımız iPad hala evde kullanılıyor. Hatta Netflix izlemek için annem kullanıyor :D Hiçbir sıkıntı çıkarmadı bugüne kadar.

Zamanında iPad 2 kullanıyordum. Bilgisayardan daha fazla keyif veriyordu. Kamerası çöptü tabii ki ama önemli olan o ekran, o işletim sistemi. Bu arada cihaza Chrome falan indirmeyin :D O Safari uygulamasının görüntüsü, saflığı çok güzel. 6. nesil bir iPad işe yarayabilir. 9.7'' boyutu da çok büyükte değil küçükte değil.

Küçükken nasıl PC başında sabahtan akşama kadar oturuyormuşuz hayret ediyorum ne kafa varmış. 😅Yaş 24 oldu harbiden hafiften yaşlandığımı hissetim artık her şeyin kolayına kaçıyoruz. Eskiden iş hayatına atılınca eve kendini zor atıcaksın derlerdi ''ya olur mu? öyle şey okul çok zor iş kolay ne olucak.'' diyip geçiştirirdim vallahi şuan dedikleri oluyor. :) okul daha kolay, iş daha zor geliyor :)

Hocam selamlar, uygun fiyata1. nesil iPad mini aldım ben. Bu bile işimi fazlasıyla görüyor. Netflix ve Youtube'de çok vakit geçiriyorsanız kesinlikle bir iPad alın derim.Benim aldığım iPad biraz yavaş fakat problem etmiyorum :)

Geri
Yukarı