Netflix Netflix İçin Tarayıcı önerisi

Windows uygulaması en iyisi.
Deneyen birisi olarak söylüyorum ki Netflix Windows uygulaması rezalet. İnteraktif film ve dizilerin yeni çıktığı zamanlarda uygulamasından Black Mirror: Bandersnatch filmini izlemeye çalıştığımda "Cihazınız desteklenmiyor fakat bilgisayar, telefon veya destekleyen televizyonlarda izleyebilirsiniz." dedi. Tarayıcıdan Netflix'e girip filmi sorunsuz bir şekilde izledim. (Netflix uygulaması günceldi fakat buna rağmen desteklenmiyordu.)

Chrome ve Opera 720p üzerine çıkmıyor. Edge denedim onda da bazen hata kodu çıkıyordu. Uygulamayı da kullandım yine görüntü 720p üzerine çıkmıyor. Paketim 1080p desteklese bile mecburen Chrome üzerinden 720p izliyorum. İletişime geçtim Netflix ile onlar da Chrome üzerinden 720p üzerine çıkmadığını söylediler.

Chrome ve Opera 720p üzerine çıkmıyor. Edge denedim onda da bazen hata kodu çıkıyordu. Uygulamayı da kullandım yine görüntü 720p üzerine çıkmıyor. Paketim 1080p desteklese bile mecburen Chrome üzerinden 720p izliyorum. İletişime geçtim Netflix ile onlar da Chrome üzerinden 720p üzerine çıkmadığını söylediler.

720'nin üstüne çıkmanın yolu var mıymış PC'de? Android'de sanırım 720'nin üstüne çıkmıyor.

-4K'ya kadar Microsoft Edge
-1080P'ye kadar Internet Explorer
-720P'ye kadar Mozilla Firefox
-720P'ye kadar Opera
-macOS X 10.10.3 veya üstü için, Safari'de 1080P'ye kadar.

Geri
Yukarı