Netflix Netflix için uydu alıcı önerisi

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Televizyona bağlı eski bir uydu alıcı var ancak IPTV bile desteklemiyor. Uydu alıcısını yenilemek istedim ama evdekiler Netflix, YouTube'da olsun dediler. Smart box gibi bir şey alma gerekiyor sanırım ama ucuz yollu bir ürün arıyorum.

Aslında Nextstar Kanky HD cihazı alacaktım sadece IPTV için. Ama Netflix desteklemiyor sanırım. Öneriniz var mı? Bütçe 200-300TL

her seferinde bağla çıkart zor oluyor. uydu alıcısını yenilemişken böyle bi şey alalım diye düşündük.
yaklaşık 11 12 ay önce hiremco turbo 4k almıştım linux işletim sistemine sahipti netflix yt var ama lisanslı ürün olmadığı için 720p de izleme şansım var zaten cihazda beklentimin altında kaldı sorun filan çıkartı bügünlerde servise ek ücret verip bir üst modele değiştirmei planlıyorum ya da tekrar servise göndericem ben aldığımda 450tl ye almıştım en son baktığımda 700 800 lira civarıydı keşke onun yerine mi box alsayım

yaklaşık 11 12 ay önce hiremco turbo 4k almıştım linux işletim sistemine sahipti netflix yt var ama lisanslı ürün olmadığı için 720p de izleme şansım var zaten cihazda beklentimin altında kaldı sorun filan çıkartı bügünlerde servise ek ücret verip bir üst modele değiştirmei planlıyorum ya da tekrar servise göndericem ben aldığımda 450tl ye almıştım en son baktığımda 700 800 lira civarıydı keşke onun yerine mi box alsayım
evet b kadar artacağını bilseydim düşünmeden mi box alırdım ben de. en azından kafa rahat olurdu. zaman ahalı geliyordu düşünemedik :( bu apple tv box lar nasıl acaba. 3. nesil buldum bi tane 250 liraya ama alınır mı Netflix falan da varmış sanırım içinde. İptv için de uygulama kullanılabliyormuş

Piyasa acayip pahalı bende eski telefondan kendi box cihazımı yapmayı düşünüyorum. S4 kullanacağım HDMI kablo 70 kumanda olarak mecbur Bluetooth en fazla 100 lira telefonda 100 lira yani en fazla 300 liraya Android 11 - 2 GB RAM cihazım olacak gibi. Olumlu güzel sonuç alırsam post acarım.

Geri
Yukarı