Netflix nasıl şikayet edilir?

KaraThrace

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Netflix kartımdan para çektiği halde ve elimde dekont olduğu halde çekim yapılmadı diyor. Netflix'i nereye nasıl şikayet edebiliriz? Tüketici haklarına falan şikayet edilemiyor galiba, çünkü Türkiye'de ofisleri yok.
Mersis no. vs. bulamadım...

Edit:
Bazı arkadaşlar destek ile görüş demişler ama hem aradım hem yazdım 10-11 tane farklı destek elemanıyla görüştüm hepsi de ödeme yapılmamış olarak gözüküyor sistemimizde diyorlar.
Mail verdiler dekonta bakalım diye verdikleri maile dekontu attım baktılar yok diyorlar ödemeniz gerçekleşmemiş.
Banka ile tekrar görüştüm kesin bir dille ödemenin Netflix'e aktarıldığını söylediler.

Arkadaşlar, Netflix kartımdan para çektiği halde ve elimde dekont olduğu halde çekim yapılmadı diyor. Netflix'i nereye nasıl şikayet edebiliriz? Tüketici haklarına falan şikayet edilemiyor galiba. Mersis no. vs. bulamadım...

Hocam yavaş.
İlk önce destekle konuşun.

Arkadaşlar, Netflix kartımdan para çektiği halde ve elimde dekont olduğu halde çekim yapılmadı diyor. Netflix'i nereye nasıl şikayet edebiliriz? Tüketici haklarına falan şikayet edilemiyor galiba. Mersis no. vs. bulamadım...

Şikayet etmek yerine desteğe yazsanız, uzlaşmaya çalışın. Olmazsa THH'ye başvurabilirsiniz.

Müşteri hizmetleriyle desteğe geçeceğin yerde gidip nasıl şikayet ederim diye soruyorsun.

Pek bilmiyorum ama mutlaka Netflix'in müşteri hizmetleri vb bir şeyi vardır onları arayıp sormadan direkt şikayet etmek uygun olmaz.

Arkadaşlar hem aradım hem yazdım 10-11 tane farklı destek elemanıyla görüştüm hepsi de ödeme yapılmamış olarak gözüküyor sistemimizde diyorlar.
Mail verdiler dekonta bakalım diye verdikleri maile dekontu attım baktılar yok diyorlar ödemeniz gerçekleşmemiş.
Banka ile tekrar görüştüm kesin bir dille ödemenin Netflix'e aktarıldığını söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı