Netflix Netflix Özel Paket

aquaporcy

Hectopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming A15, Ryzen 7 7735HS, RTX 4050 140W, 24 GB 4800 MHz RAM
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlarla 4 kişi bu paketi almayı düşünüyoruz. İlk ay ücretsiz 2. ay için de 40₺ ödeyeceğiz, kişi başı 10₺ yani. Biraz araştırdım fakat ilk ay kullanırken banlandığını söyleyenler olmuş. Daha önce bu paketi alıp bu şekilde kullananlar var mı? Yardımcı olabilir misiniz?
405456

Arkadaş çakal dedi diye söyledim, bu paketler kişisel normalde yoksa 10 TL yaparlardı bütün paketleri ve üye sayısı da artardı.
Her ay beleşe kullanmak için telefon numarası bulmak, farklı kredi kartı edinmeye çalışmak vs.. çakallığın zirvesidir.
Bir tanıdığın mı var hayırdır? İçerlemişsin kelimeyi biraz...

Her ay beleşe kullanmak için telefon numarası bulmak, farklı kredi kartı edinmeye çalışmak vs.. çakallığın zirvesidir.
Bir tanıdığın mı var hayırdır? İçerlemişsin kelimeyi biraz...
Ben telefon numaramı kaydetmedim. Neden içerleyim sadece iki davranış arasında bana göre fark yok.
Ben de 3 kişi daha bulsam ortak olur muyum, olurum.
Bedava olsa izlet miyim, izlerim ama başkalarına çakal derken kendi yaptığımın da çok etik bir şey olmadığını bilirim.
Söylemek istediğim bu.

Olmuyor çünkü kendileri de bunu desteklediklerini ve bu durumun devam edeceğini defalarca söylediler. Adamların sunduğu paketi kullanmak neden çakallık olsun? Kendileri söylüyor sonuçta.
Netflix’in en sevmediğim yanı bu zaten. Çok saçma gerçekten.
Madem böyle istiyorlar 10 Tl yapsınlar 4K çözünürlük olsun ama tek ekranda kullanılsın.
1 yıldır 4K paketi kullanıyorum, içeriği neredeyse hiç güncellemediler.
Parasını bu şekilde kesinlikle hak etmiyor.
10-20 TL arası ideal.

Yeni konular

Geri
Yukarı