Netflix, Şifre Paylaşımını Önleyecek Planlarını Açıkladı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Netlfix

Netflix, geçtiğimiz ay şifre paylaşımlarını engelleyeceğini duyurmuştu. Şimdi ise bu uygulamanın nasıl yapılacağına dair planlar açıklandı. Buna göre yalnızca bir evdeki hesaplar ortak kullanılabilir hale geliyor. Cihazların birincil konumla eşleştiğinden emin olunması için aylık olarak kullanıcıların ana konumdaki Wi-Fi ağına bağlanması istenecek. Bununla birlikte farklı konumlarda tespit edilen cihazların Netflix izlemesi engellenebilir hale geliyor. Seyahat […]

Devamı: Netflix, Şifre Paylaşımını Önleyecek Planlarını Açıkladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ne şifre paylaşımıymış arkadaş 1 seneden beri şifre paylaşımı da şifre paylaşımı... Başka işleri yok mu bunların, tüm işlerini güçlerini bırakıp bununla mı uğraşıyorlar gerçekten? Koca markanın düştüğü duruma bak.

İyi ki Disney+'a geçmişiz diyorum.

Son düzenleme:
Netflix üye kaybetmeye devam etmek istiyor diye yorumladım. Zaten düzgün içerik üretemiyorlar. 1 arkadaşla ortak kullanıyoruz bunlar sanıyor ki böyle yapınca hepsi üyelik alacak. Türkiye ekonomisini unutuyorlar :D Perişan oldular aman şifre paylaşmayın diye.

Netlfix

Netflix, geçtiğimiz ay şifre paylaşımlarını engelleyeceğini duyurmuştu. Şimdi ise bu uygulamanın nasıl yapılacağına dair planlar açıklandı. Buna göre yalnızca bir evdeki hesaplar ortak kullanılabilir hale geliyor. Cihazların birincil konumla eşleştiğinden emin olunması için aylık olarak kullanıcıların ana konumdaki Wi-Fi ağına bağlanması istenecek. Bununla birlikte farklı konumlarda tespit edilen cihazların Netflix izlemesi engellenebilir hale geliyor. Seyahat […]

Devamı: Netflix, Şifre Paylaşımını Önleyecek Planlarını Açıkladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ana Wi-Fi hangisi ne bilecek, belki mobil veri kullanıyorum Wi-Fi ağım yok veya aynı Wi-Fi adı yapsak nereden anlayabilecek... Bu çözümü düşünenin eşşekle aklı bir sanırım :D

Parayla çözünürlük satması zaten başlı başına bir saçmalık. Disney+, Prime Video, Hulu, HBO ve daha niceleri kat kat daha iyi.

Birkaç film ve dizi dışında hiçbir şey kalmadı artık. Bomboş bir platform için bu kadar para ödemeye değmez.

Netflix üye kaybetmeye devam etmek istiyor diye yorumladım. Zaten düzgün içerik üretemiyorlar. 1 arkadaşla ortak kullanıyoruz bunlar sanıyor ki böyle yapınca hepsi üyelik alacak. Türkiye ekonomisini unutuyorlar :D Perişan oldular aman şifre paylaşmayın diye.
Türkiye'yi düşündüklerini hiç sanmıyorum.

Geri
Yukarı