Sony, PlayStation 4 İle İlgili Planlarını Açıkladı

Hortlattığım için özür dilerim cezalıydım, amacım kavga değil. Yanlış bilgiyi düzeltmek :)

1) PS4 Pro TLOU2'yi 1080P'den 1440P'ye upscale oynatıyor yani görüntü farkı az.
2) Sony AAA oyunlardan biri olan AC Valhalla'da öyle bir optimizasyon yaptırmış ki PS4 kendisinin 4 katı gücünde olan Series S ile aynı performansı veriyor.
3) İsterlerse GoW'u çok rahat oynatırlar.
4) CP 2077 optimizasyon özürlüsü ve 17 platforma çıkıyor, GoW tek platforma.
5) 7 yıldır PS4 Fat kullanıyorum @Nakerosu'un bahsettiklerini hiç yaşamadım, kaldı ki fat en sorunlu model.

Dediğim gibi tartışma için değil.
Aldığım cezalardan sonra daha cici ve kibar bir @Lockheed olmaya karar verdim :)

Hortlattığım için özür dilerim cezalıydım, amacım kavga değil. Yanlış bilgiyi düzeltmek :)

1) PS4 Pro tlou2'yi 1080P'den 1440P'ye upscale oynatıyor yani görüntü farkı az.
2) Sony AAA oyunlardan biri olan AC Valhalla'da öyle bir optimizasyon yaptırmış ki PS4 kendisinin 4 katı gücünde olan series s ile aynı performansı veriyor.
3) Isterlerse GoW'u çok rahat oynatırlar.
4) CP 2077 optimizasyon özürlüsü ve 17 platforma çıkıyor, GoW tek platforma.
5) 7 yıldır PS4 fat kullanıyorum @Nakerosu'un bahsettiklerini hiç yaşamadım, kaldı ki fat en sorunlu model.

Dediğim gibi tartışma için değil.
Aldığım cezalardan sonra daha cici ve kibar bir @Lockheed olmaya karar verdim :)

-Ps'ye özel çıkmış oyunlar kasması zor.
-Ps gibi Xbox'da optimizasyon ilgisi görseydi, Ps'den kat kat daha üstündü. Donamım olarak da üstün Xbox. Sadece optimizasyon ilgisi görmesi lazım.
-Ps'de özel oyunlarda sıkıntı yaşamadım zaten. Yaşadığım oyunlarda Apex ve CoD önceki mesajda sorunları kastettim.

Fat sorunlu olsa ne olacak ki? Slim ile aynılar zaten.

@Nakerosu Slim'de bir çok çökme, donma hatası düzeltildi. Ayrıca ben CoD ve Apex de oynadım ama bir sorun göremedim açıkçası. Dediğiniz gibi Xbox da uğraşsa optimizasyon ile daha güzel olur.

Apex grafikleri çamur gibi. Sanki GT 1030 ile en düşükte oynuyormuş gibiyim.
CoD kaplamaları geç yükleniyor idi ve bir aralar drop giriyordu, ilginç.
Apex'de çamur gibi grafikler olduğunu düşünmüyorum şahsen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı