Netflix Türkiye fiyatlarına zam

Netflix'in verdiği şu listem özelliği izlemeye devam et özelliği veya ilgi alanlarınıza göre öneriler yapma özelliği vs başka bir platformda veya sitede olsun hiç durmadan geçerim bu kadar fahiş fiyat olmaz hem 38 TL vereyim hem de 480p izleyeyim paramızla rezil oluyoruz malum sitelerde 1080p :D

Eveet. Sevgili Netflix bütün paketlere zam yaparak 27 TL'lik paket 37.99, 41 TL'lik paket 57.99, 58 TL'lik paket 77,99 TL oldu. Artık tek zevkimiz olan dizi film işindede elveda deme vakti yakındır bence. Ben ögrenciyim Netflix'imi, Spotify'ımı kendi harçlığımdan ödüyorum. Cebime kalan para az buz bir şeydi. Şimdi o da yok artık. Ne olacak bu ülkenin hali. Bıktım artık.

Sanırım daha güncellememişler. Arkadaşınız var ise ortaklaşa kullanın hesabı hocam. Ben aylık 20.50 ödüyorum arkadaşım ile böylece cepte yakmıyor.

1649222920990.png

Reis bende katılırsam ne kadara gelir 😂
Aslında çok iyi fikir çevrenizde ortaklaşa kullanabileceğiniz bir arkadaşınız yoksa bile forum üzerinden biriyle anlaşıp çok rahat kullanılabilir diye düşünüyorum. Tabii güven meselesi var ama kimse 20TL için birbirini üzmez diye düşünüyorum.

Saçma. Zam yapacaklarına Furious ve Marvel gibi çok izlenen film serilerini getirsinler şu platforma. Daha çok eksik var.

Sanırım daha güncellememişler. Arkadaşınız var ise ortaklaşa kullanın hesabı hocam. Ben aylık 20.50 ödüyorum arkadaşım ile böylece cepte yakmıyor.

Eki Görüntüle 1351427

Geri
Yukarı