Netflix ve Disney gibi platformlara para vermeden içeriklerini inceleyebilir miyim?

Haklısınız kafanız karışmıştır. Ama Netflix'i 3yıl kullandım son zamanlarda keyif vermiyordu. Disney'e geçtim o iyi gidiyor şu an sürekli yeni şeyler yayınlıyorlar

Disney Plus'u çizgi film falan izlemiyorsanız önermem. Netflix'te Disney Plus'ta olanlar da olmayanlar da var zaten en popüler diziler ve filmler Netflix'te. Sıkılmazsınız yani. Disney Plus'a vermenizi önermem. Netflix daha iyi.

Disney sadece çizgi film için değil yanılıyosunuz

Haklısınız kafanız karışmıştır. Ama Netflix'i 3yıl kullandım son zamanlarda keyif vermiyordu. Disney'e geçtim o iyi gidiyor şu an sürekli yeni şeyler yayınlıyorlar.

Disney sadece çizgi film için değil yanılıyosunuz.

Sadece demedim hocam. Disney genellikle çizgi filmler üzerine yoğunlaşmış bir şirket ve o kadar da filmleri çok yok. Netflix en iyi tercih.

tecno137 isimli kullanıcı Disney VS Netflix diye bir soru sormuş ona bakın isterseniz

Sadece demedim hocam. Disney genellikle çizgi filmler üzerine yoğunlaşmış bir şirket ve o kadar da filmleri çok yok. Netflix en iyi tercih.

Yeni çıktığı için çok film/dizi olmayabilir mi acaba? Ona rağmen yayınlamaya devam ediyorlar

(Bu site film/dizi ile ilgili bir çok sorununuzu da çözebilir.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı