Netflix vs Disney Plus vs Amazon Prime

Bodruz

Femtopat
Arkadaşlar öncelikle selam. Bugün film dizi vb. izlemek için alacağım ama aşırı kararsız kaldım. Netflix almayı düşündüm ama aklıma Disney geldi. Hangisi daha karlı, hangisi alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle selam. Bugün film dizi vb. izlemek için alacağım ama aşırı kararsız kaldım. Netflix almayı düşündüm ama aklıma Disney geldi. Hangisi daha karlı, hangisi alınmalı?

Hangi içerikler olduğuna bakarak alın bence.

Sormak istediğiniz içerikler varsa kontrol edebilirim ben hepsini kullanıyorum.

Sormak istediğiniz içerikler varsa kontrol edebilirim ben hepsini kullanıyorum.
Hocam içerikten ziyade alt yazıları nasıl? En son Disney+ kullandığımda alt yazılar berbat hâldeydi. Yazım yanlışları, kötü çeviri ve ses ile senkron sorunu vardı. Hâlâ devam ediyor mu bunlar? Bu arada bu saydıklarım Lost ve The Walking Dead dizilerinde vardı diğerlerini bilmiyorum.

Hocam içerikten ziyade alt yazıları nasıl? En son Disney+ kullandığımda alt yazılar berbat hâldeydi. Yazım yanlışları, kötü çeviri ve ses ile senkron sorunu vardı. Hâlâ devam ediyor mu bunlar? Bu arada bu saydıklarım Lost ve The Walking Dead dizilerinde vardı diğerlerini bilmiyorum.

Yani ben izlediğim içeriklerde altyazılarda böyle bir şeyle karşılaşmadım. Lost'u bilemem eskiden izlemiştim bu platformlardan izlemedin, TWD'i de izlemiyorum yani o dizilere eve geçince bakarım sizin için isterseniz.

Altyazı konusunda Disneyin tek kötü tarafı altyazı font, boyut, renk vs değiştirilemiyor. Disney'in yardım sayfasında değiştirmek için bir ayardan bahsediyor ama o ayar ne Android telefonumda (Redmi) ne de Fire TV Stick uygulamasında çıkmıyor.

Netflix'te değiştirilebiliyor, Amazon Prime'da nasıl hatırlamıyorum en az kullandığım Amazon içlerinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı