Netflix Wi-fi’de Çalışmıyor

Yakın zamanda arkadaşım aynı sorundan muzdarip Türk Telekom'u etiketleyerek tweet atmış. 5 dakika içerisinde Türk Telekom destekte bulunacaklarına dair tweetine cevap vermiş. Siz de destek alabilirsiniz Türk Telekom'dan.

Yakın zamanda arkadaşım aynı sorundan muzdarip Türk Telekom'u etiketleyerek tweet atmış. 5 dakika içerisinde Türk Telekom destekte bulunacaklarına dair tweetine cevap vermiş. Siz de destek alabilirsiniz Türk Telekom'dan.

Şansımı deneyeyim hocam. Güzel fikir teşekkür ederim [emoji4]

Bunun hiç bir çözümü yok. Telekomun saçma sapan problemlerinden biri daha. 1 haftadır boğuşuyorum ama çözüm yok. Evde Samsung telefon ve lenovo laptop netflix'e rahat girebilirken. LG G5 annemin telefonu hiç bir şekilde Netflix izletmiyor. Biz kendi evimizde turksat kablo kullanıyoruz. Orada mis gibi çalışırken buraya gelince çalışmaz oldu.

Annemin telefonunda internet var wifi çekiyor da. Aynı zamanda Turk telekom hattı var. Mobile alınca telefonu mis gibi Netflix çalışıyor, Wifi ye geçince çalışmıyor. Wifi kaynaklı diyeceğim ama benim telefon ve pc çalışıyor.

Anlamadım gitti bu işi. Modem kaynaklı diyeceğim değil, telefon kaynaklı diyeceğim ee internet var youtube falan çalışıyor, netflix'e giriş de yapılıyor 8 kere sildim tekrar yükledim netflix'i.

Kanser etti yemin ederim ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı