Netflix'te görüntü kalitesi HD olmuyor

BurakBlake

Centipat
Daha fazla  
Netflix planım standart HD plan ama uygulama içinde maksimum oynatma çözünürlüğü olarak SD gözüküyor. Yürütme ayarlarından maksimum veri seçtim ama hala bir fark olmadı. Nasıl HD olarak düzeltebilirim?

Microsoft Store'dan Netflix uygulamasını indirip ordan izleyin ya da Microsoft Edge tarayıcısını kullanın. Chrome ve Opera'da 720p olarak izletiyor.

Hesap yönetimine gir, oradan da profiline girip yürütme ayarlarında HD kalitesine al.

Bunu yaptığımı zaten yazımda belirttim.
Cihazınız eski ise SD verebilir hocam.(telefon)
Eski değil hd bir telefon.
Ayarlara girip orada onunla ilgili bir şey olacak HD yazanı seçin.
Hücresel veri kullanımından bahsediyorsanız, maksimum veri olarak seçili.

Eğer telefondan izliyorsanız ayarlardan yürütme özelliklerine girin eğer L3 yazıyorsa SD üstünde izleyemezsiniz. HD izlemeniz için L1 sertifikası olması gerekmekte eğer bilgisayardan izliyorsanız Microsoft Edge izleminiz tavsiye ediyorum 1080p olarak izleyebileceğiniz az platform var Chrome pandemiden dolayı 720p çekmişti kaliteyi.

Netflix planım standart HD plan ama uygulama içinde maksimum oynatma çözünürlüğü olarak SD gözüküyor. Yürütme ayarlarından maksimum veri seçtim ama hala bir fark olmadı. Nasıl HD olarak düzeltebilirim?

Profil / uygulama ayarları / yürütme ayarları / maksimum çözünürlük SD ise düzeltme yöntemi yok bende de aynı sorun var bu yüzden uygulamayı kullanmıyorum. (cihaz güzel olsa da oluyor Netflix'in saçmalığı işte) Edit: Telefonlarımız hemen hemen aynı zaten benim c25s modeli

Yeni konular

Geri
Yukarı