Netflix'ten Fatih Terim belgeseli duyurusu

btw bu arada

Picopat
Makaleler
2
Yer
Dünya'nın en güzel şehri İstanbul'da.
Diğer rakip takımlar buna nedense çok sinirlendi fakat ben bir Fenerbahçeli olarak bu durumu baya normal karşıladım. Gün gelir diğer teknik direktörler içinde aynısını yaparlar. Üyelikleri iptal edeceklermiş, çokta umurlarında Netflix'in. :D

Thermes

Kilopat
Makaleler
13
Futbolun mafyası. Kibir abidesi, yenilgiyi kabul edemeyen, centilmenlik nedir bilmeyen adam. Bu değil miydi lokanta sahibini dövmeye adam toplayıp gidip sonra dayak yiyince kaçan?
images (1).jpeg

ApRa

Gigapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
231
@Uzumaki Naruto "PARA" kısmı daha önemli:) Dışarıdan karakterini beğenmediğim ama başarı kısmı fazla olan bir hoca, çok şaşırmadım.

Lodge

Kilopat
Makaleler
2
Of, çok sıkıldım gerçekten her Netflix yeni içerik duyurduğunda üyeliklerini sanki bir elmas edasıyla sunup iptal edeceklerini söyleyen 10 IQ insanlardan. İptal et abi, durma lütfen. Sizin bin katınız her LGBT'nin kılını içeren dizi görünce gidiyor.
E1Vxc0IWUAEoPjX.jpg

berqezz

Centipat
İlginç bulanları anlamak güç. Türkiye'de aktif teknik direktörlük yapan en başarılı isim. Başarıları açısından tek rekabet edebilecek isim de Şenol Güneş.

OziMozi

Centipat
Futbolun mafyası. Kibir abidesi, yenilgiyi kabul edemeyen, centilmenlik nedir bilmeyen adam. Bu değil miydi lokanta sahibini dövmeye adam toplayıp gidip sonra dayak yiyince kaçan?
Eki Görüntüle 1023931
Kebapçı niye darp raporu aldı o halde? :) Mafya diyorsun dayak yedi kaçtı diyorsun bir dediği bir dediğini tutmuyor.
Saçma bir holiganlık var kıskançlıktan geliyor heral adamın neredeyse 100 küsur yıllık Beşiktaş'la aynı şampiyonluğu var 20 yılı olsa feneri bile geçer. Ülkenin en büyük kupasını almış aldığı kupa sayısına yaklaşabilen bile yok. Paracı diyenler TFF'den aldığı tüm parayı çocuk esirgeme kurumuna yatırmış bir adama diyorsunuz bunu kaç milyon lirayı tak diye yatırmak kolay değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yukarı