Netgsm güvenilir mi?

Tam denk geldi vallaha Türk Telekom'un kazığından sonra yeni ISS bakıyordum Turkcell ilgimi çekti ancak bir haftada 100 TL zamlandı paket en mantıklısı netgsm e geçeyim. (bu arada bölgemde en iyi çeken firma Turkcell'di telefondaki uygulamadan kontrol etmiştim)
Kontol ettiğiniz uygulamanın ismini öğrenebilirmiyim acaba.

1708386911029.png

Ekşi sözlüğe yazılmış bir mesaj gibi duruyor hocam 😂 ayrıca cidden böyle bir şey mi yapıyorlar?

Merhaba. Net GSM'e geçtigimde Papara'dan sorunsuz şekilde SMS alabilir miyim, bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yaklaşık 1 haftadır aktif olarak kullanıyorum. Diğer arkadaşların belirttiği üzere Turkcell altyapısı üzerinden hizmet veren sanal operatör (Teknosa BİM vs. gibi). SIM kartını ilk taktığımda önce Turkcell akabinde netgsm yazılarını gördüm. Banka SMS olayını ise kısaca şöyle izah edeyim, telefona bankacılık uygulamasını ilk kurduğunuzda banka tarafından gönderilen doğrulama SMS'ini şu an sadece sayfalarında belirttikleri anlaşmalı bankalardan alabilirsiniz. Bu durum telefonuzda yüklü ve kullanmakta olduğunuz uygulamayı etkilemiyor haliyle ancak uygulamayı silip baştan yüklemek isterseniz yahut başka bir sebeple banka telefonu tekrar doğrulamak için SMS onayı isterse Netgsm'in bankanızla entegrasyon işlemlerini tamamlamasını beklemekten başkaca çareniz kalmıyor. Tarifeler BİMCELL'den bile çok daha ucuz ve beni asıl cezbeden durum taahhüt olmaması. Benim gibi her ay düzenli yüksek data ihtiyacı olmayanlar için güzel bir alternatif.

Geri
Yukarı