Netgsm nasıldır?

• Konuyu başlatan SCN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 396
Kullanmadım, bilmiyorum fakat belli başlı 3 operatörün dışına çıkmamak gerektiğini düşünüyorum.

Onların fiyatlarıda malum, 5 gb pakete 200 TL civarı vermekteyim. Ufak tefek sorunlar yaşayıp aynı fiyata 30 gb paket daha mantıklı geliyor. Ama kullanıcı yorumlarını merak ediyorum.

Turkcell altyapısını kullanıyorlar. Fiyat olarak ucuz ama hat çok çekmeyen bir bölgedeysen önermem yeni bir operator zaten.

Sim kartım geldi. Başvurumu yapıyorum her sey tamam, en son imza atma ekranına gelince Beklenmeyen Hata sorunu yaşıyorum ne yapmam gerek?

SIM kartım geldi. Başvurumu yapıyorum her şey tamam, en son imza atma ekranına gelince beklenmeyen hata sorunu yaşıyorum ne yapmam gerek?

Merhaba kullanmaya başladınız mı? Bende çok merak ediyorum malum Turkcell, Türk Telekom gibi operatörler 300-400 TL'den başlıyor artık. Sıfır numaralı hat alsak vergilerle vs ne kadar ücret öderiz? Banka problemlerinden dolayı 2. hattım olarak kullanmayı düşünüyorum.

Banka problemi çözüme yakınmış dün sordum bu ay birkaç bankadan daha entegrasyon onayı alıcaz dediler.

Ben biraz konuyu kirletiyor gibi oldum ama bende almayı düşünüyorum inşallah banka konusunu rezil etmez.

Geri
Yukarı