Netkargo nasıldır?

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
İtopya'dan aldigim 2 urunde netkargo adli firmaya verilmis ilk defa duyuyorum. Dun saat 7'de kargoya verilmis ama hala kargoyu takip edemiyorum.
2 urunde teslim alindi gozukuyor. Gelen herhangi bir urun yok? :D

Son düzenleme:
Kargonuz geldi mi hocam? Kargo benden 85 KM uzaklıkta olan varış şubesine gitmiş. Aradım ne zaman gelecek diye net bir bilgi veremiyoruz 3 iş günü diyorlar. :D Bir yere gideceğim ve oturdum kargoyu bekliyorum.

Kargonuz geldi mi hocam? Kargo benden 85 KM uzaklıkta olan varış şubesine gitmiş. Aradım ne zaman gelecek diye net bir bilgi veremiyoruz 3 iş günü diyorlar. :D Bir yere gideceğim ve oturdum kargoyu bekliyorum.
Komşuya bırakmalarını veya zemine yakınsa balkondan atmalarını isteyin.

Merhaba, içime mesajınızla su serpildi @Sénza . Aynı durumdayım. Teslim edildi mesajı geldi ancak ortada ürün yok.

Gelmesini bekleyeceğim demek ki...
Benimki de şimdi geldi. Dağıtıma çıktıktan 12 saat sonra. Saat 12'ye kadar teslimat yapıyorlarmış. Korkmaya gerek yok.

Hocam ben Sakarya'dayım.Kargo varış şubesine ulaştı diyor.Burada şubesi yok ulaştığı şube GEBZE PELİTLİ NETKARGO LOJİSTİK MERKEZİ.Buraya ne zaman gelir? Ayrıca gelince arıyorlar mı? Bizim zil bozukta özelliklede ekledim zaten lütfen arayın diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı