Netler istediğim dereceye gelir mi?

honktonkman

Centipat
Daha fazla  
Eşit ağırlığım, şu anda TYT 90-100 arası AYT 65-70 arası. 2 haftadır fazla çalışamadım ama netlerim aynı seviyede. MSÜ'de 98,75 yapıp 8k girdim. Hedefim 110 TYT 75-80 arası AYT. Ayrıca ilk 100 bursu almak için sözel de çalışıyorum, orada da netlerim 75 üstü. Sizce son 28 günde bu netleri yapıp iki bölümde de ilk 100 yapabilir miyim?

TYT için yapabilirsin diye düşünüyorum sınav bilgiden ziyade dikkat mantık ve konsantre ölçüyor ancak AYT için netlerin şu an düşük daha sıkı çalışma ile yapabilirsin. Kafanı ferah tut sınav anında heyecan ve panik yapma, istediğin sonuçları alabileceğini düşünüyorum başarılar dilerim.

TYT için yapabilirsin diye düşünüyorum sınav bilgiden ziyade dikkat mantık ve konsantre ölçüyor ancak AYT için netlerin şu an düşük daha sıkı çalışma ile yapabilirsin. Kafanı ferah tut sınav anında heyecan ve panik yapma, istediğin sonuçları alabileceğini düşünüyorum başarılar dilerim.
Dileğin için teşekkür ederim. AYT'de kaçan sorular genelde AYT matematik oluyor. Önceden AYT matematiğim çok yüksekti sonra çok yüksek olduğunu görünce biraz salmıştım. Bence tekrar bakarak düzeltebilirim. Özellikle geometri kısmında çok kaçıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı