NetSpeed alınır mı?

Erdem32146

Hectopat
Yer
Bill Gates'in yanında aşılara çip takıyor.
Daha fazla  
Artık TTNET internetimiz yetersiz kalmaya başlayınca yakın zamanda ISS arayışına girdim ve NetSpeed'in bu kampanyasını buldum.
Altyapı sorgulattığımda maksimum 82 Mbps gösteriyor, santrale uzaklığım ise 69 metre.
Kullanan varsa NetSpeed alınır mı? İyi midir? Oyunlarda sabit ve düşük ping alır mıyım?

4 yıldır kullanıyorum ve memnunum. Santrale olan uzaklığın güzel. Sıkıntı yaşamazsın.
Ayrıca bağlamaya karar verirsen NetSpeed kullanan birisinin kodunu alırsan 12 ay boyunca hem sen hem o kişi her faturada 5 TL indirim kazanırsiniz.

Ben de bu paketi kullanıyorum 75 Mbps. Geçen bir haftada 2 kere internet kesildi bir gün boyunca (Toplam, haftada 2 gün.). Ama sorunu kalıcı olarak düzelttiklerini söylediler. Hıza gelirsek santrale olan uzaklığıma göre maksimum 74 Mbps alabileceğimi söylüyor fakat Speedtest'te 75 Mbps falan alabiliyorum yani vadettikleri interneti veriyorlar.

Artık TTNET internetimiz yetersiz kalmaya başlayınca yakın zamanda ISS arayışına girdim ve NetSpeed'in bu kampanyasını buldum.
Altyapı sorgulattığımda maksimum 82 Mbps gösteriyor, santrale uzaklığım ise 69 metre.
Kullanan varsa NetSpeed alınır mı? İyi midir? Oyunlarda sabit ve düşük ping alır mıyım?

Alabilirsiniz gayet güzel bir ISS sorun yaşamazsınız.

Ben de bu paketi kullanıyorum 75 Mbps. Geçen bir haftada 2 kere internet kesildi bir gün boyunca (Toplam, haftada 2 gün.). Ama sorunu kalıcı olarak düzelttiklerini söylediler. Hıza gelirsek santrale olan uzaklığıma göre maksimum 74 Mbps alabileceğimi söylüyor fakat Speedtest'te 75 Mbps falan alabiliyorum yani vadettikleri interneti veriyorlar.

Oyunlarda pinginiz ne kadar oluyor ortalama? Valorant gibi FPS oyunları oynuyorum genelde o yüzden ping benim için önemli.

Oyunlarda pinginiz ne kadar oluyor ortalama? Valorant gibi FPS oyunları oynuyorum genelde o yüzden ping benim için önemli.

Hocam ben şahsen türknetliyim pingim servere 1.5 km olmasına rağmen 18 sizde TurkNet veya NetSpeed kullanırsanız bir de santral yakın güzel bir modeminiz olursa ve kablolu bağlanırsanız pinginiz 13 civarında olur gibime geliyor.

Netspeed TT POP'lerini kullanır. Yani Türk Telekom'da aldığın pingi pek değiştirmeme ihtimali de var haberin olsun.

Bazı yerlerde packet loss dolu olduğunu okudum. Doğru mudur bu?
Paket kaybını hallettiler. Öyle bir sorun yok artık.

Altyapınız ve dolabınız iyiyse müsaitse verdikleri hızı da alırsınız. Netspeed'in TT taşıyıcılarını kullandığının altını çizmek istiyorum.

well yes actually no.jpg

Geri
Yukarı