Netspeed alınır mı?

BURAK 2200

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Netspeed alınır mı? Memmun musunuz bu paket 149 TL'ymiş sizce alınır mı? Siz memmun musunuz GIBIRNet alacaktım daha ucuz diye çok sikayet oldugu icin Netspeed almayı düşünüyorum Netspeed'de internette sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230303-161152_Chrome.jpg
    Screenshot_20230303-161152_Chrome.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 151
35 Mbps'lik paket yerine bir arkadaşınızın davet koduyla 100 Mbps olanı alın aynı fiyata geliyor. Kendim 6 aydır kullanıyorum bazı sorunlar yaşadım ama çözüldü hepsi sıkıntısız kullanıyorum memnunum.

Kuzenim 3 senedir kullanıyor ve hiç bir sıkıntı yaşamadı eğer altyapı sağlamsa sende kullanabilirsin gayet iyi bir firma.

Arkadaşlar Netspeed alınır mı? Memnun musunuz bu paket 149 TL'ymiş sizce alınır mı? Siz memnun musunuz GIBIRNet alacaktım daha ucuz diye çok sikayet oldugu icin Netspeed almayı düşünüyorum Netspeed'de internette sorun olur mu?

Neredeyse 1 sene olacak hala kullanıyorum ve gayet memnunum.

Ben 2 yıldır kullanıyorum bir problem yaşamadım. Geçen hafta aile evine de bağlattım. Hem onlar hem ben 10'ar TL indirim de aldık. Sorun oluyor çözüyorlar, fiyatları makul. Tercih edilebilir bir firma.

35 Mbps'lik paket yerine bir arkadaşınızın davet koduyla 100 Mbps olanı alın aynı fiyata geliyor. Kendim 6 aydır kullanıyorum bazı sorunlar yaşadım ama çözüldü hepsi sıkıntısız kullanıyorum memnunum.

Peki paket linki var mı?

Peki 35 Mbps hız yeterli midir bizim ev bu kadar destekliyormuş 35 Mbps yeterli olur mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230303-164159_Gallery.jpg
    Screenshot_20230303-164159_Gallery.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 137
Arkadaşlar Netspeed alınır mı? Memmun musunuz bu paket 149 TL'ymiş sizce alınır mı? Siz memmun musunuz GIBIRNet alacaktım daha ucuz diye çok sikayet oldugu icin Netspeed almayı düşünüyorum Netspeed'de internette sorun olur mu?
Bende 1 Senedir Kullanıyorum Daha öncesinde alt yapısal sıkıntılar yaşadıysanız bu internet sağlayıcısından çok beklentiniz olmasın en ufak alt yapı sorununda direk telekoma köle oluyorlar bizim yapabileceğimiz bişey yok diyorlar alt yapısal sorunlar yaşadıysanız kesinlikle önermiyorum

Geri
Yukarı