NetSpeed alınır mı?

Comnet in datacenter ı yan binamızda sanırım :D

Eki Görüntüle 965545
Evet. Geçseniz sizin de öyle bir şey olacak tahminen :). Bir SpeedTest atayım:

Burst anını attım:
1617957235617.png

Bu da Traceroute testi:
1617957294675.png

LoL Oyunİçi

İsterseniz siz de yapın bir görelim. PingPlotter'ı kurun. 162.249.79.1 adresini yukarı yazıp başlatın.

Benim ping 11'e bile düşüyor ama server çok değişken olduğu için yüksek ping alıyorum.

Evet. Geçseniz sizin de öyle bir şey olacak tahminen :). Bir Speedtest atayım:

Burst anını attım:
Eki Görüntüle 965555

Bu da traceroute testi:
Eki Görüntüle 965560
LoL oyuniçi.

İsterseniz siz de yapın bir görelim. Pingplotter'ı kurun. 162.249.79.1 adresini yukarı yazıp başlatın.

Benim ping 11'e bile düşüyor ama server çok değişken olduğu için yüksek ping alıyorum.

E siz data Center mısınız?

E siz data Center mısınız?
Hayır İnternet sağlayıcısı olarak Comnet kullanıyorum ve onların direkt olarak DataCenter'ında IP alıyorum. O yüzden DataCenter gibi gözüküyorum. Yani DataCenter'dayım falan zannetmeyin. Bolu'da evimdeyim :). IP havuzu Comnet Data Center'da o yüzden öyle gözüküyor.

Hayır internet sağlayıcısı olarak comnet kullanıyorum ve onların direkt olarak datacenter'ında IP alıyorum. O yüzden datacenter gibi gözüküyorum. Yani datacenter'dayım falan zannetmeyin. Bolu'da evimdeyim :). IP havuzu comnet data Center'da o yüzden öyle gözüküyor.

Peki isteyen herkese internet verirler mi yoksa fahiş fiyatlara mı verirler.

Peki isteyen herkese internet verirler mi yoksa fahiş fiyatlara mı verirler.
109 TL ödüyorum. ADSL altyapıya hizmet vermiyorlar. IPTV falan kullanıyorsanız da donmadan izleyebilirsiniz. Kullanan birkaç kullanıcıyla konuştum IPTV hizmetinden epey verim alıyorlar. Düşünebilirsiniz.

Eki Görüntüle 965577

Speedtest ve pingplotter test isonuçları böyle. Pingplotter ı bekleyemedim o yüzden böyleyken attım. Upload hızı o kadar düşük ki dosyayı elimle ittirsem daha hızlı upload olur :D. @erengore
Hat değerlerini atmalısın. Bir şeye bakmam lazım. Belki fazla ping alıyor olabilirsin olması gerekenden. Modem arayüzünde bulabilirsin dediğimi.

Altyapim 82 destekliyor. Speed Pro 75 kullaniyorum. 60 yukarisini alamiyorum. TTden gectim TTde 50 ping alirken Netspeedde 70lere cikiyor. Degistirmeyi dusunuyorum yakin zamanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı