NetSpeed alınır mı?

Ben de bu paketi kullanıyorum 75 Mbps. Geçen bir haftada 2 kere internet kesildi bir gün boyunca (toplam, haftada 2 gün.). Ama sorunu kalıcı olarak düzelttiklerini söylediler. Hıza gelirsek santrale olan uzaklığıma göre maksimum 74 Mbps alabileceğimi söylüyor fakat Speedtest'te 75 Mbps falan alabiliyorum yani vadettikleri interneti veriyorlar.

Kesintinin olması beni üzer gün içinde derse giriyorum. Haftaya vizelerim başlayacak.

Beklediğim parametre burada yazmıyor maalesef. Sanırım modem arayüzünde sunulmuyor benim aradığım parametre.
Bursa'dan çakma fiber (VDSL) ile 9-12 arası alıyorum :D.
Ah kalbim :(. Bende önceden Boludan 14ms alıyordum TT ile. Artık 20 alıyorum. Ama sanırım geneliyle bir artış olmuş. Çünkü Tracert testlerinde bazen 12 bile görüyorum. 12 20 arası değişiyor.

Çakma fiber mi? Bu kelimeyi sevdim :).

Fiber ne zaman geliyor size hocam? Bir gelemedi.

Artık TTNET internetimiz yetersiz kalmaya başlayınca yakın zamanda ISS arayışına girdim ve NetSpeed'in bu kampanyasını buldum.
Altyapı sorgulattığımda maksimum 82 Mbps gösteriyor, santrale uzaklığım ise 69 metre.
Kullanan varsa NetSpeed alınır mı? İyi midir? Oyunlarda sabit ve düşük ping alır mıyım?
Netspeed 2.5 sene kullandım. Öneririm.

Ah kalbim :(. Bende önceden Bolu'dan 14ms alıyordum TT ile. Artık 20 alıyorum. Ama sanırım geneliyle bir artış olmuş. Çünkü tracert testlerinde bazen 12 bile görüyorum. 12 20 arası değişiyor.

Çakma fiber mi? Bu kelimeyi sevdim :).

Fiber ne zaman geliyor size hocam? Bir gelemedi.

Yağmur yağdığı için altyapıyı yapmadılar adam akıllı.

Hocam İnterleaved ya da Fastpath falan yazar. Trafik modu gibi düşünebilirsiniz. Bu ikisinden biri yazar. Ancak o AirTies modemlerde olmuyor sanırım.

1617964962161.png

Biraz uğraştıktan sonra bunları bulabildim. Umarım doğru şeyleri bulmuşumdur @erengore

Eki Görüntüle 965804

Biraz uğraştıktan sonra bunları bulabildim. Umarım doğru şeyleri bulmuşumdur @erengore
Tebrik ediyorum. Kolay değil bu arada bu istatistiği elde etmek. Telnet 23 portuyla mı yaptınız? :)

Bu arada hat Fast gösteriyor ama umarım doğrudur. @Patrixcs Fastpath açık gösteriyor değil mi? Ben öyle anlıyorum bu istatistikten ama direkt fastpath yazmayınca bir kuşku etmedim değil.

Bende netspeed saha dolabı uzaklığı 0 metre olarak gösteriyor bir sıkıntı olabilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı