NetSpeed Altyapı Sorgulama

Ahuri52

Kilopat
Yer
İstanbul/Esenler
Daha fazla  
NetSpeed üzerinden altyapı sorguladığımda 15 Mbps hız gösteriyor, hat değerlerim de bunlar. Bu değerler ile ne kadara kadar hız alabilirim? Kutu ile mesafem 150 metre.

hız.PNG
aa.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
NetSpeed üzerinden altyapı sorguladığımda 15 Mbps hız gösteriyor, hat değerlerim de bunlar. Bu değerler ile ne kadara kadar hız alabilirim? Kutu ile mesafem 150 metre.

Eki Görüntüle 601377Eki Görüntüle 601378

Hocam ben şu an 91 Mbps'e kadar alabiliyorum değerlerim iyi ama sitede böyle çıktı değerler dogru degil gibi TurkNet'in altyapı sorgulamasından sorgulatır mısın bir de.

Dosya Ekleri

• indir.png
    indir.png
    21,4 KB · Görüntüleme: 133
Hocam bu verilere göre santrale yaklasi 1, 5 km mesafe var. Alacağınız hız belirtilmiş 15 Mbps. Siz hangi yere 150 metre mesafedesiniz?
Bir de buradan sorgulayın.
.

Hocam ben şu an 91 Mbps'e kadar alabiliyorum değerlerim iyi ama sitede böyle çıktı değerler dogru degil gibi TurkNet'in altyapı sorgulamasından sorgulatır mısın bir de.
Hocam bu verilere göre santrale yaklasi 1, 5 km mesafe var. Alacağınız hız belirtilmiş 15 Mbps. Siz hangi yere 150 metre mesafedesiniz?
Bir de buradan sorgulayın.
.
Mecbur Adsl kulandığım için eski tip saha dolabına mesafem 150 metre o dolaptanda zaten direk santrale bağlı Türknet ve Milenicom daki sorgulamalarım

Dosya Ekleri

• tt.PNG
    tt.PNG
    8,6 KB · Görüntüleme: 105
  • xxx.PNG
    xxx.PNG
    7,5 KB · Görüntüleme: 98
Mecbur ADSL kulandığım için eski tip saha dolabına mesafem 150 metre o dolaptan da zaten direk santrale bağlı TürkNet ve milenicomdaki sorgulamalarım.

Hocam santral mesafesi önemli. 15 Mbps alabirsiniz.

Geri
Yukarı