Netspeed bağlantı sorunlarından dolayı farklı ISS tavsiyesi

KhayGHO

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 2 haftadır artık gına geldi, sürekli hat değerlerim bir normale dönüyor bir düşüyor, Speedtest'te sunucu bulamıyor, Epic Games Online bağlanamıyor, günde belki 2-3 kere kopmalar oluyor. 2 haftadır müşteri hizmetlerini arıyorum açan yok, 20 dk hatta bekledim açıp ilgilenen yok. Modeme restart atıyorum değişen bir şey yok. Ne olduğuyla alakalı bir bilgi alamıyorum sabrım kalmadı. 3-4 senedir Netspeed kullanıcısıyım ilk defa bu kadar rezalet bir şey yaşıyorum, konuyla ilgili bilgisi olan varsa ne olduğu hakkında bilgilendirme yazarsa sevinirim. Ayrıca farklı bir ISS'ye geçmeyi düşünüyorum, iyisiyle kötüsüyle kullandığınız ISS yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 haftadır artık gına geldi, sürekli hat değerlerim bir normale dönüyor bir düşüyor, Speedtest'te sunucu bulamıyor, Epic Games Online bağlanamıyor, günde belki 2-3 kere kopmalar oluyor. 2 haftadır müşteri hizmetlerini arıyorum açan yok, 20 dk hatta bekledim açıp ilgilenen yok. Modeme restart atıyorum değişen bir şey yok. Ne olduğuyla alakalı bir bilgi alamıyorum sabrım kalmadı. 3-4 senedir Netspeed kullanıcısıyım ilk defa bu kadar rezalet bir şey yaşıyorum, konuyla ilgili bilgisi olan varsa ne olduğu hakkında bilgilendirme yazarsa sevinirim. Ayrıca farklı bir ISS'ye geçmeyi düşünüyorum, iyisiyle kötüsüyle kullandığınız ISS yazarsanız sevinirim.

Bende aynı sorunları yaşıyorum, yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve bu sorunlarla beraber zamlardan sonra TurkNet'e geçmeye karar verdim arada 20TL fark var ve en azından adamakıllı hizmet ve altyapımın desteklediği Max hızı alacağım.

Arkadaşlar bir çoğumuz bu sorundan muzdaribiz bariz belli.
Netspeed 'e son verme vakti geldi.
Şimdi bakınca Millenicom ve FixNet ve Comnet var.
Milleni 100 down hızına 8 up veriyor bunu eledik.
Comnet 100/20 219 TL.
FixNet 100 down 260 TL ama upload değeri yazmıyor.
Comnet en mantıklısı gibi ama kullanan var mı acaba ?

Arkadaşlar bir çoğumuz bu sorundan muzdaribiz bariz belli.
Netspeed 'e son verme vakti geldi.
Comnet 100/20 219 TL.
Comnet en mantıklısı gibi ama kullanan var mı acaba ?
Arkadaşlar FixNet 'de 100 'e 8 veriyormuş.
Comnet deneyelim 100 down 20 up aylık paketi 219 TL yıllık yaparsak 179 TL.

Son düzenleme:
Arkadaşlar birçoğumuz bu sorundan muzdaribiz bariz belli.
Netspeed'e son verme vakti geldi.
Comnet 100/20 219 TL.
Comnet en mantıklısı gibi ama kullanan var mı acaba?

FixNet. Netspeed ebedi bir düşman kazandı.

FixNet benim ilk internet sağlayıcımdı Kırklareli'nde şubeleri var oradan Netspeed'e geçtim ne kadar kendilerini geliştirmiş olabilirler bilmiyorum ama kötü bir deneyimim olmuştu.comnet düşünüyorum bende, TurkNet'ten muzdarip olanlar var ve fiyat farkı 100 TL.

@KhayGHO Comnet ile ilgili feci konular vardı burada.
FixNet beni hiç pişman etmedi, sadece istediğim bir sunucuya bağlanamadım onlar da VPN önerdiler.

Netspeed'e geçmek gibi bir hata yaptım. Bu deneyimden sonra Netspeed "uzaya gidiyoruz müşterilerimizi de götüreceğiz" deseler onların gemisine binmem.

@KhayGHO Comnet ile ilgili feci konular vardı burada.
FixNet beni hiç pişman etmedi, sadece istediğim bir sunucuya bağlanamadım onlar da VPN önerdiler.

Netspeed'e geçmek gibi bir hata yaptım. Bu deneyimden sonra Netspeed "uzaya gidiyoruz müşterilerimizi de götüreceğiz" deseler onların gemisine binmem.
Hocam ben Netspeed kullanıcısıyım, açıkçası ben de çok sorunlar yaşıyorum. FixNet'i kontrol etmek istedim fakat TT fiber altyapım olmasına rağmen bende alabileceğin maksimum hız 60 MBPS VDSL çıktı. Netspeed'de 200'e kadar verebiliyordu fiber ile. Nedenini biliyor musunuz?

Comnet'i biraz araştırdım kullanicı verilerini sattı gibi seyler okudum.
Netspeed son 1 aydır berbat.
TurkNet Millenicom FixNet bunlar hep 100/8 veriyor. Ama Netspeed 100/20 Comnet 100/20 veriyor. Keşke Netspeed düzelseydide değiştirmeseydik.comnet ise bu verileri satma falan onlar kafamı bulandırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı