Netspeed bağlantı sorunlarından dolayı farklı ISS tavsiyesi

@Herolog çok mu upload işiniz oluyor? Ben FixNet kullanırken 20'nin üstünde upload alıyordum.
Youtubeye video yüklüyorum. Dosya yükleme sitelerine dosya yüklüyorum baya işe yarıyor 20 mbps.
Şu an 2 tane seçenek var Comnet ya da Şok Net :D .

Comnet verileri sızdırmıs elendi bu da.
Şok Net kaldı sadece ya da Netspeed 'in düzelmesini bekleyeceğiz.

Son düzenleme:
Hocam ben Netspeed kullanıcısıyım, açıkçası ben de çok sorunlar yaşıyorum. FixNet'i kontrol etmek istedim fakat TT fiber altyapım olmasına rağmen bende alabileceğin maksimum hız 60 Mbps VDSL çıktı. Netspeed'de 200'e kadar verebiliyordu fiber ile. Nedenini biliyor musunuz?

Bilmiyorum maalesef.

Comnet'i biraz araştırdım kullanicı verilerini sattı gibi seyler okudum.
Netspeed son 1 aydır berbat.
TurkNet Millenicom FixNet bunlar hep 100/8 veriyor. Ama Netspeed 100/20 Comnet 100/20 veriyor. Keşke Netspeed düzelseydide değiştirmeseydik.comnet ise bu verileri satma falan onlar kafamı bulandırdı.

Karalama gibi olmasın Netspeed'e bilgilerimi verdikten bir süre sonra telefonlarımı arayan dolandırıcı internet satıcıları çıktı piyasaya Netspeed adını kullanıp yaptılar bunu.

Bilmiyorum maalesef.

Karalama gibi olmasın Netspeed'e bilgilerimi verdikten bir süre sonra telefonlarımı arayan dolandırıcı internet satıcıları çıktı piyasaya Netspeed adını kullanıp yaptılar bunu.
Ya aslında bu Turkcell, TTNet, TurkNet, Netspeed, Millenicom haricindeki İSS 'lere bulaşmamak gerek bence hep paravan şirketler illaki başka bir muhattap daha araya girmek zorunda geliyor bir sıkıntı olduğunda.
Ben Fiber kullanmak istiyorum ama Turkcell fiber altyapımız yok. TTNet paketleri çok pahalı ve taahhütlü.
Netspeed işte bu son 2-3 haftadır olan sıkıntıdan dolayı bizi üzüyor.
TurkNet ise 8 mbps upload veriyor ve fiber daha önce kullandım sıkıntı çıkarmıştı Netspeed 'e geçtim. Millenicom ile 8 mbps upload veriyor, bu sıkıntı benim için. Netspeed 20 mbps upload veriyor ama şu an şu sorunu bir an önce çözmezlerse mecbur değiştireceğim. Millenicom müşteri temsilcisi kadın baya bir zorladı telefonu kapatmamam için biraz konuşsam 20 mbps 'ye çıkarır herhalde uploadı.

Ya aslında bu Turkcell, TTNET, TurkNet, Netspeed, Millenicom haricindeki ISS'lere bulaşmamak gerek bence hep paravan şirketler illaki başka bir muhatap daha araya girmek zorunda geliyor bir sıkıntı olduğunda.
Ben fiber kullanmak istiyorum ama Turkcell fiber altyapımız yok. TTNET paketleri çok pahalı ve taahhütlü.
Netspeed işte bu son 2-3 haftadır olan sıkıntıdan dolayı bizi üzüyor.
TurkNet ise 8 Mbps upload veriyor ve fiber daha önce kullandım sıkıntı çıkarmıştı Netspeed'e geçtim. Millenicom ile 8 Mbps upload veriyor, bu sıkıntı benim için. Netspeed 20 Mbps upload veriyor ama şu an şu sorunu bir an önce çözmezlerse mecbur değiştireceğim. Millenicom müşteri temsilcisi kadın bayağı bir zorladı telefonu kapatmamam için biraz konuşsam 20 Mbps'ye çıkarır herhalde uploadı.

Ülke genelinde fiber internette upload 20Mbps çıkmadı mı benim mi yanlışım var? Ayrıca şu anda Netspeed'te ara sıra Speedtest yapmaya izin veriyor upload 50Mbps, download 125Mbps alıyorum çok iyi değerler ama sinir olduğum konu müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde bağlanamamam ne olup bittiğini bir açıklasalar belki yumuşama yaşayacağım.

Ülke genelinde fiber internette upload 20Mbps çıkmadı mı benim mi yanlışım var? Ayrıca şu anda Netspeed'te ara sıra Speedtest yapmaya izin veriyor upload 50Mbps, download 125Mbps alıyorum çok iyi değerler ama sinir olduğum konu müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde bağlanamamam ne olup bittiğini bir açıklasalar belki yumuşama yaşayacağım.
Aynı şeyi bende düşünüyorum, öyle talep kapatıp, çözdük deyip geçiştireceklerine şu şu sorun var üzerinde uğraşıyoruz özür dileriz deseler. Daha iyi olurdu. Bu hareketleri yakışmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı