NetSpeed başvuru formu nasıl doldurulmalı?

Krantan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TT ile olan taahhütümün bitmesine az kaldı, NetSpeed sitesinde 3 adet form var. Bu formlardan biri yalın DSL talep formu. Bunu doldurmamız gerekiyor mu? Ve xDSL hizmet numarasına nereden ulaşabilirim?

Arkadaşlar TT ile olan taahhütümün bitmesine az kaldı, NetSpeed sitesinde 3 adet form var. Bu formlardan biri yalın DSL talep formu. Bunu doldurmamız gerekiyor mu? Ve xDSL hizmet numarasına nereden ulaşabilirim?

Müşteri hizmetlerinden xdls numarasını öğrenebilirsin. Bende NetSpeed'e yeni geçtim sorun varsa sor.

Müşteri hizmetlerinden xdls numarasını öğrenebilirsin. Bende NetSpeed'e yeni geçtim sorun varsa sor.
Biraz çok soru sorabilirim :D Kaçlık paketi aldınız ve hız değerleriniz nedir ? İnternetiniz kaç günde bağlandı ? vie.valve.net adresine ping atarmısınız, ping değerlerini merak ediyorum.

75MB'lik VDSL paketini aldım hız değerleri aşağıdaki gibi.(6 cihaz bağlı hali)

1614970065097.png

Ben önceden TT kullanıyordum senin gibi geçiş şöyle oldu TT'den gelen net kesilde ve hemen VDSL ışığı yanmaya başladı yani beklemen gereken bir şey yok taahhüt bittiği anda geçiş gerçekleşiyor. Ama modem kurulumu yapman gerekiyor ben nasıl kurulduğunu bilmediğim için müşteri hizmetlerini aradım oradaki abi bana her şeyi tane tane anlattı müşteri hizmetleri TT'den çok daha iyi çalışanların hepsi bilgili.

75MB'lik VDSL paketini aldım hız değerleri aşağıdaki gibi.(6 cihaz bağlı hali)

Eki Görüntüle 908248

Ben önceden TT kullanıyordum senin gibi geçiş şöyle oldu TT'den gelen net kesilde ve hemen VDSL ışığı yanmaya başladı yani beklemen gereken bir şey yok taahhüt bittiği anda geçiş gerçekleşiyor. Ama modem kurulumu yapman gerekiyor ben nasıl kurulduğunu bilmediğim için müşteri hizmetlerini aradım oradaki abi bana her şeyi tane tane anlattı müşteri hizmetleri TT'den çok daha iyi çalışanların hepsi bilgili.
Teşekkür ederim, detaylı açıklamışsınız :)

Sadece müşteri hizmetlerini ara. Ben hiçbir form doldurmadım ama benim ilk defa bağlanacaktı. Yalnızca kurulum yapıldığına dair tek sayfa bir kağıt imzalayacaksın.
Referans koduyla üye olursan 12 ay boyunca sana da bana da 5'er TL indirim yapıyorlar. Benim referans kodum 31D33W.

Yeni konular

Geri
Yukarı