Netspeed başvuru süreci nasıl işliyor?

Merhabalar. Bugün Netspeed başvurusu yaptımz onaylattım. Sıfırdan, modem vesaire dahil her şeyi alıyoruz. Bir yerde kafam karıştı. Şu an her şey tamam mı, modemi de aldık. Ne yapmam gerek? Sadece gelmelerini mi beklemeliyim?

Türk Telekom kablo çekecek (eğer yoksa) ondan sonra net speed personeli gelip aktivasyon kurulumunu yapacak.

Başvuru yaparken sizden ekstra olarak tam tutar aklıma gelmedi 50-100 TL arası bir defaya mahsus kurulum için ücret talep ediyorlar isteğe bağlı şekilde onlar belgeyle falan gelip evde yapıyorlar tüm işi yoksa belgeleri kargoya vermekle falan uğraşıyorsunuz.

Başvuru yaparken sizden ekstra olarak tam tutar aklıma gelmedi 50-100 TL arası bir defaya mahsus kurulum için ücret talep ediyorlar isteğe bağlı şekilde onlar belgeyle falan gelip evde yapıyorlar tüm işi yoksa belgeleri kargoya vermekle falan uğraşıyorsunuz.
130TL kurulum ücretini 2 ay olucak şekilde aylık ödemeye yansıttılar. Yani sadece beklemem gerek. Kaç günde gelir ve 75MB paket aldım bir kopma sorunu yaşar mıyım? Bilginiz varsa teşekkürler.

130TL kurulum ücretini 2 ay olacak şekilde aylık ödemeye yansıttılar. Yani sadece beklemem gerek. Kaç günde gelir ve 75MB paket aldım bir kopma sorunu yaşar mıyım? Bilginiz varsa teşekkürler.

Evet sadece bekleyin. Alt yapınıza göre değişkenlik gösterebilir. Santrale uzaklığınız ne derece?

Geri
Yukarı