Netspeed.com.tr artıları ve eksileri

TMS

Decapat
26.12.2018 tarihinde Superonline taahhüdüm bitiyor. Ben de bugün netspeed.com.tr Hiper Pro 75 paketine başvuru yaptım. Benim gibi yakın zamanda başvuru yapanlar bu konu altında birbirimizi haberdar ederek hizmetin artıları ve eksilerini paylaşalım. Hem kendimizin hem de bağlantı yapmayı düşünenlerin faydalanabileceği bir konu olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyla ilgili başvuru süreci vs. de dahil olmak üzere konu açmıştım inceleyebilirsiniz. Sonuçtan ben memnunum.

@TMS olayı tamamen altyapı belirliyor. Bizim bina 5-6 yıllık olduğundan altyapısı iyi. Her sağlayıcıda kesintiler, ping yükselmeleri olacaktır. En çok memnun kaldığım Superonline'de bile nadir de olsa oluyordu.
Superonline kullanıyorum şu an ve yeni taşındık. Eski binamızda kalite daha iyidi gerçekten. Yani sağlayıcıdan ziyade bulunduğunuz bölge ve bina da etkiler performansı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı