Netspeed.com.tr artıları ve eksileri

Ben de yaklaşık 1 ay önce Netspeed'e geçtim. 76TL'ye 75Mbps hız büyük firmalara göre çok iyi rakamlar. TTnet 50Mbps hızı tam 3 katı fiyata sunuyor.

Almış olduğum hız 70Mbps civarlarında, Superonline'a göre ping değerlerine bir artış olmadı.

@TMS olayı tamamen altyapı belirliyor. Bizim bina 5-6 yıllık olduğundan altyapısı iyi. Her sağlayıcıda kesintiler, ping yükselmeleri olacaktır. En çok memnun kaldığım Superonline'de bile nadir de olsa oluyordu.
Superonline 8mpbs kullanıyorum 6.8 alabiliyorum ama ilk bağlantı sonrası sorunlar olsa da iki yıl içinde herhangi bir kopma yaşamadım stabildi. Fakat fiyatlar aşırıya kaçınca yeni iss aramaya başladım. Şuan apartmanda 22 daire var 3 tanesi hariç hepsi 80mbps görünüyor. Benim oturduğum daire 8 mbps görünüyor. Kendilerini aradığımda vdsl altyapınız var görünüyor. Belgelerinizi yollayın önce varolan hızda girişinizi yaparız daha sonra altyapı için Türk Telekom ekiplerin yönlendireceğiz. Vdsl e uygun şekilde vaadimiz olan hızı en uygun şekilde vermeye çalışacağız dediler. Sonuca göre yorum yapacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı