NetSpeed düşük hız

@GTX660M şimdi zaten düzeldiği için buralara kadar girebiliyorum ☺️
Yoksa bunun gibi, Şikayetvar'daki ekran görüntüsü. Bu hali iyi bile.
netspeed-sokaga-cikma-yasagindan-sonra-baslayan-agirlik-1_715x350.jpg

@erengore o zaman kesenin ağzını açacağız gibi. Valla işin parasında değilim yeter ki adam gibi internet alayım derdindeyim. Bilgilendirme için de sağ olun hocam ben bi' deneyeyim dediğiniz gibi işe yararsa kulağınızı çınlatırım zaten 😄

@GTX660M şimdi zaten düzeldiği için buralara kadar girebiliyorum ☺️
Yoksa bunun gibi, Şikayetvar'daki ekran görüntüsü. Bu hali iyi bile.
Eki Görüntüle 888615

@erengore o zaman kesenin ağzını açacağız gibi. Valla işin parasında değilim yeter ki adam gibi internet alayım derdindeyim. Bilgilendirme için de sağ olun hocam ben bi' deneyeyim dediğiniz gibi işe yararsa kulağınızı çınlatırım zaten 😄
Hocam bu arada CGN'de olduğunuzdan emin olmalıyız. Modem arayüzünüzde bir yerde Bağlantı Teşhisi olmalı. Öyle aklımda kalmış. İnternet için test yapın. Orada bir IP adresi gözükecek. O IP adresinizi aklınıza kazıyın. Sonrasında
Şu sitedekiyle karşılaştırın. Aynı değilse CGN'dir.

Havuzdaydım diye hatırlıyorum. Çünkü Port falan yönlendiremiyordum. Ngarok diye bir program kullanmıştım öyle çözmüştüm o zaman. 185 ile başlıyor. Büyük ihtimalle havuzdayım.

Havuzdaydım diye hatırlıyorum. Çünkü Port falan yönlendiremiyordum. Ngarok diye bir program kullanmıştım öyle çözmüştüm o zaman. 185 ile başlıyor. Büyük ihtimalle havuzdayım.
Evet bence de öyledir. Port Forward yapamıyorsanız havuzdur. Geçmiş olsun. Bu arada Statik IP en kesin çözüm. Şimdilik kurtarsın derseniz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ama pek blok değiştirebileceklerini zannetmiyorum. Daha yetkili biriyle görüşmeniz gerekir öyle bir durumda. Kolay gelsin. Haberlerinizi bekliyorum.

Aradım aradım. Dediğim gibi 4 haftadır arıyorum kendilerini aynı hikayeyi anlatıp gönderiyorlar.

Az önce yine aradım. Şanstır ki aynı kızla konuştum. Dedim Statik IP fırlatın bana, 48 saate bağlanır dedi. Umarım bir sıkıntı olmaz.

@erengore hocam şimdiki tek korkum güvenlik konusunda. Statik IP ile dinamiklere nazaran biraz daha açık hedef olacağım hissine kapılıyorum. Dış dünya için nasıl bir koruma alabilirim? Şu anlık arkadaşlarımla Valheim oynuyoruz ve Statik IP'den sonra Dedicated Server kuracağım. Ne gibi adımlar izlememi tavsiye edersiniz?

Aradım aradım. Dediğim gibi 4 haftadır arıyorum kendilerini aynı hikayeyi anlatıp gönderiyorlar.

Az önce yine aradım. Şanstır ki aynı kızla konuştum. Dedim Statik IP fırlatın bana, 48 saate bağlanır dedi. Umarım bir sıkıntı olmaz.

@erengore hocam şimdiki tek korkum güvenlik konusunda. Statik IP ile dinamiklere nazaran biraz daha açık hedef olacağım hissine kapılıyorum. Dış dünya için nasıl bir koruma alabilirim? Şu anlık arkadaşlarımla Valheim oynuyoruz ve Statik IP'den sonra Dedicated Server kuracağım. Ne gibi adımlar izlememi tavsiye edersiniz?
Hocam IP'nizi yayınlamadığınız sürece kimse kolay kolay sizi bulamazlar. Ya açıkçası büyük bir tehlike oluşturmuyor. Birinin size kafayı takmış olması gerekir bunun için. Rahat olun birşey olmaz. H298A modeminde güvenlik duvarı gibi ayarlar etkin olarak açık. Rahat olun. Dediğim gibi baya bir takıntılı olması lazım sunucu sahibinin size. Rahatlayın yani :)

Bu arada ya şunu söylemek istiyorum hocam. Bu mesajıma cevap vermeyin. Statik IP alınca yani geçiş olunca yazın. Çünkü en son mesajı siz attıktan sonra tekrar ekleme yaptığınızda bildirim gelmiyor. Canımı sıkan bir olay. Gözden kaçırmayalım yani sizi.

Geri
Yukarı