NetSpeed güvenilir mi?

İstanbul Sancaktepe de oturuyorum, paket kaybı yaşamıyorum ortalama ping değerim 45-50. Bence bir denemelisin zaten taahhüt vs. olmadığı için beğenmezsen veya pingin fazla olursa aboneliğini iptal ettirirsin.

Güvenilir firmadır, Çok iyi ping süereleri alırsınız. Ayrıca paket kaybı ping vesaire yazanlara aldırış etmeyiniz Netspeed kullanmayan çok bilmiş tayfa bunlar. Sürekli olarak başkasının yazdıklarını referans gösterip aha bakın sorun yaşıyorlarmış diyen bir kafa yapıları var.

Yukarıda hız testimi attım buda lol oynarken sabit 30 ping

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    221,3 KB · Görüntüleme: 90
İstanbul Bağcılar civarında kullanan var mı bu Netspeed'i?
Ben Bağcılar'dayım ve Netspeed kullanıyoruz
Merhaba arkadaşlar, yakın bir zamanda NetSpeed'e geçmeyi düşünüyorum. Şimdilik 76 TL'ye 35 Mbps'lik paketi uygun gördüm. İnternet sitelerinde alabileceğim maksimum hız 74 Mbps, santral saha dolabı tahmini mesafe ise 170 metre olarak gözüküyor. Bu bağlamda 2 sorum var.

1) NetSpeed güvenilir bir sağlayıcı mıdır?

2) 35 Mbps Online oyun oynamak için yeterli olur mu?

Teşekkürler.
Yaklaşık bir aydır Netpeed kullanıyoruz. Ben Netspeed'i ilk defa bir buçuk ay önce duymuştum. Hatta bir buçuk ay önce ben de şu konuyu açmıştım:

Biz online eğitim için bağlattık. 2 laptop 3 telefon bağlanıyor internete. Şuana kadar bir sorun çıkmadı. Eylül ayında ayın ortalarında bağlattığımız için 29₺ falan ödedik. Ama bundan sonra 35 Mbps'ye 76₺ ödeyeceğiz. Eğer 100 Gb'den az kullanırsak 63₺ ama biz şimdiden 100 Gb'yi aştığımız için 76₺ ödeyeceğiz. Hem taahhütsüz hem de uygun fiyatlı. Okullar tekrar açılınca internete ihtiyacımız kalmazsa istediğimiz zaman ayrılabiliriz.

Son olarak A2P3S9 referans kodunu kullanarak 1 yıl boyunca faturanıza her ay 5₺ indirim yaptırabilirsiniz. Kodu müşteri hizmetlerine söylemeniz yeterli olacaktır.

Son düzenleme:
Ben Bağcılar'dayım ve Netspeed kullanıyoruz

Yaklaşık bir aydır Netpeed kullanıyoruz. Ben Netspeed'i ilk defa bir buçuk ay önce duymuştum. Hatta bir buçuk ay önce ben de şu konuyu açmıştım:

Biz online eğitim için bağlattık. 2 laptop 3 telefon bağlanıyor internete. Şuana kadar bir sorun çıkmadı. Eylül ayında ayın ortalarında bağlattığımız için 29₺ falan ödedik. Ama bundan sonra 35 Mbps'ye 76₺ ödeyeceğiz. Eğer 100 Gb'den az kullanırsak 63₺ ama biz şimdiden 100 Gb'yi aştığımız için 76₺ ödeyeceğiz. Hem taahhütsüz hem de uygun fiyatlı. Okullar tekrar açılınca internete ihtiyacımız kalmazsa istediğimiz zaman ayrılabiliriz.

Son olarak A2P3S9 referans kodunu kullanarak 1 yıl boyunca faturanıza her ay 5₺ indirim yaptırabilirsiniz. Kodu müşteri hizmetlerine söylemeniz yeterli olacaktır.
Hocam tekrardan merhabalar. Speed test sonuçlarınızı paylaşır mısınız? Online oyunlarda ping değeriniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı