NetSpeed için VDSL Modem Tavsiyesi

Kötü değil, ama sorunlu. Yani alan kişiye büyük hata yaptın demem. Burada ve başka yerde Asus modem kullanların birkaç sorunla karşılaştığını gördüm. Zaten modem konusunda TP-Link daha iyi.

Bana Asus modemin kurulumu daha basit gibi geldi. Hız sınırlama ve istediğin zaman wifi kapatma gibi ayarlarını biliyorum. Yazılım sürümü yükseltme menüsü bile basit.

Hat değerlerini görüyorum gibi.

DSL-N10_C1 benim modemim🤔 Alalı baya oluyor.
@LeViAcKeRMaN veriyor ama belirli bir ücret karşılığında. İnternette biraz araştırdım ama çoğunluk senin Superonline modeme yaptığın gibi kenara atmış çok kötü demişler.

Verdikleri modemin adı nedir?🤔

374749

Superonline aldığım hız bu kadar.

Bende Türknet düşünüyorum. Aktif altyapımızdasınız diye yazı çıkıyor. Bir yandan kafam karışık.
Çok sorunlu bir firma.

NetSpeed de iyi ama verdiği hız ve hizmet nasıl hiç bilmiyorum 🤔

İkimiz de aynı firmayı kullanıyoruz şuan.

Son düzenleme:
Recep bey'in önerdiği ASUS N-16 modelini kullanıyorum. Hiç memnun değilim. Kronik sorunları var. Modem konusunda TP-Link tavsiye ederim.

Bana Asus modemin kurulumu daha basit gibi geldi. Hız sınırlama ve istediğin zaman wifi kapatma gibi ayarlarını biliyorum. Yazılım sürümü yükseltme menüsü bile basit.

Hat değerlerini görüyorum gibi.

DSL-N10_C1 benim modemim🤔 Alalı baya oluyor.

Verdikleri modemin adı nedir?🤔

Eki Görüntüle 374749

Superonline aldığım hız bu kadar.

Bende Türknet düşünüyorum. Aktif altyapımızdasınız diye yazı çıkıyor. Bir yandan kafam karışık.
Çok sorunlu bir firma.

NetSpeed de iyi ama verdiği hız ve hizmet nasıl hiç bilmiyorum 🤔

İkimiz de aynı firmayı kullanıyoruz şuan.
Yapa bulunuyorsa bence hiç düşünmeden geçin.

Ben de Asus kullanıyordum süperonline a geçmeden memnundum. Ama adsl kullanıyordum o zamanlar.

Bu iki modemde antensiz ancak antenli modemleri ceplerinden çıkarırlar.
Netspeede gelince ben geçeli 1.5 ay civarı oldu şuana kadar bir sorun gözükmüyor 75mbs lik paket kullanıyorum. Şuan saat 17:30 ve sonuç bu :

Dosya Ekleri

• Netspeed.jpg
    Netspeed.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 98
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı