Diğer Netspeed indirimli kampanya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
TurkNet'ten Netspeed'e geçsem ortalama kaç gün sürer geçiş yoksa direk bağlanıyor mu?
Ben bugün geçiş talebimi verdim. Adresime Gigafiber gelene kadar Netspeed abonesi olacağım. 1-2 günde geçiş işlemi tamamlanıyor. Yani müşteri hizmetleri yarın aranırsınız modem sinyal değişikliği yapılıp geçişiniz tamamlanır dediler.

"Ne kadar bir süre internetsiz kalırım?" soruma ise:

"Genelde geçiş işlemi hemen tamamlanıyor ama biz yine de 30-45 dakika internetsiz kalabilirsiniz diyelim." dediler. En fazla bu kadar süre internetsiz kalabilirsiniz dediler..

Eki Görüntüle 2037345

Eki Görüntüle 2037363

Netspeed'te kampanya yapmış. Diğer operatörlerden geçişte bağlantı ücreti yok ve 6 ay boyunca 50 TL indirim veriyor + referans kodun varsa ayrıyeten 1 sene boyunca faturana extra 20 TL indirim alıyorsun. Bence çok güzel kampanya!
Hocam ben geçmek istiyorum şuan MİLLENİCOM kullanıyorum çok kopma oluyor ve müşteri hizmetlerine bağlanmak imkansız , 220₺ ödüyorum oda ,35mbps şimdi buna kod ile geçiş yapsam kaç para ödeyeceğim

Hocam ben geçmek istiyorum şuan MİLLENİCOM kullanıyorum çok kopma oluyor ve müşteri hizmetlerine bağlanmak imkansız , 220₺ ödüyorum oda ,35mbps şimdi buna kod ile geçiş yapsam kaç para ödeyeceğim
Millenicom üyeliğiniz Taahhütlü değil ise ekstra para ödemeden geçiş yapabilirsiniz. Kod ile geçiş yaparsanız ilk 6 ay 200 küsür TL faturanız olacak.

Ara müşteri hizmetlerini yapıştır. Ararken referans kodunu unutma. Keşke bizdede fiber olsa, biz hala VDSL devam.
hayır bende değil, fotoğrafta fiberle vdsl paketin hızları aynı anlamadım ben

Ne sende değil? Sen 100 fiber kullanmak istemiyormusun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı