Netspeed internet kopuyor

Ben santrale de çok yakınım 250 metre mesafedeyim hat zayıflaması da olmuyor inşallah çözülür birde Denizli'de yaşıyorum netspeed de denizlinin bir firması ilgilenmeleri gerekir bakalım artık 2 hafta içinde düzelmezse iss değişikliğine gitmek zorunda kalacagim gibi duruyor
Ben de değiştirmek istemiyorum. Çünkü cidden çok memnunum. Fiyatına göre verdiği hız oldukça iyi ama sürekli kopmalar yapıyor. Eğer düzelmezse üzülerek ayrılmak durumunda kalacağım.

Ben de değiştirmek istemiyorum. Çünkü cidden çok memnunum. Fiyatına göre verdiği hız oldukça iyi ama sürekli kopmalar yapıyor. Eğer düzelmezse üzülerek ayrılmak durumunda kalacağım.
Evet hızları pingi her şeyi çok iyi şahsen karşımda her an muhattap bulabiliyorum ilgileniyorlar ama çözüm bulamadık hala inşallah çözülür değiştirmek istemiyorum

Bugün veya yarın tesisat için gelicek elektrikci kutudan direkt modeme bağlantı yaptiracagim ozaman düzelmezse son çare sürüm değişikliği yapacağım dediğiniz gibi hala düzelme olmazsa tüm yükü iss ye yıkarım çünkü benim yapabilecegim hiç bir şey kalmiyoy artik

Ben santrale de çok yakınım 250 metre mesafedeyim hat zayıflaması da olmuyor inşallah çözülür birde Denizli'de yaşıyorum netspeed de denizlinin bir firması ilgilenmeleri gerekir bakalım artık 2 hafta içinde düzelmezse iss değişikliğine gitmek zorunda kalacagim gibi duruyor
Sonuç?

Geri
Yukarı