Netspeed internet geceleri kopuyor

TaiLung

Centipat
Daha fazla  
Birçok kez müşteri hizmetleriyle konuştum, servis geldi sizin modeminiz sinyali koparıyor dedi fakat modemim o kadar eski olmadığı için bana inandırıcı gelmedi. Servisin geldiği günden sonra kopmalar yalnızca gece saat 1-2 sıralarında başlıyor ve sabaha doğru normale dönüyor. Tesadüf mü yoksa cidden benim modemim mi sıkıntılı?

Birçok kez müşteri hizmetleriyle konuştum, servis geldi sizin modeminiz sinyali koparıyor dedi fakat modemim o kadar eski olmadığı için bana inandırıcı gelmedi. Servisin geldiği günden sonra kopmalar yalnızca gece saat 1-2 sıralarında başlıyor ve sabaha doğru normale dönüyor. Tesadüf mü yoksa cidden benim modemim mi sıkıntılı?

Modemlik değildir büyük ihtiaml bende Kablonet kullanıyorum ping sıkıntısı yaşıyorum akşam-gece saatleri ve modem değişmesi lazım diyorlar haahahaaha, servis komisyon alıyor modem değiştiğinde o yüzden girmeyin o işe sürekli canlı destekte tutun işi telefon görüşmesinde internet koptu lütfen düzeltin de.

Ben de Netspeed kullanıyorum böyle bir sorun yaşamıyorum. Modemden olup olmadığını farklı bir modem ile denemeden anlayamazsınız. Denemelik modem temin edebilirseniz eğer eski veya yeni fark etmez, o modem ile denedikten sonra eğer hâlâ kopmalar meydana geliyorsa müşteri hizmetlerine durumu anlatırsınız; "modem değiştirmeme rağmen sorunum devam etmekte" şeklinde. Eğer hâlâ çözüm üretilmez ise zaten taahhütsüz abonelik iptal edersiniz.

Benim de son dönemde ve özellikle geceleri internetim kesilmeye başladı. Netspeed kullanıyorum. Yarın arayacağım ve çözmelerini isteyeceğim. Çözmezlerse başka İSS'ye geçeceğimi söyleyeceğim yoksa çözülecek gibi değil. En az 6-7 kez aradım bu durumdan dolayı. 5-6 yıldır abonesiyim Netpseed'in üstelik.

Eğer DSL kullanıyorsanız kopma yaşadığınız zamanlarda hat değerlerini atar mısınız?

Aynı sorunu yaşadım hatta cuma günleri gecesi internet bayağı bir yavaşlıyordu pazartesi anca düzeliyor gece tekrar yavaşlıyordu modemle alakası yok tamamen Netspeed ile alakalı Millenicom geçince öyle bir sorunla karşılaşmadım şu an GigaFiber kullanıyorum Millenicom nasıl bilemiyorum.

Aynı sorunu yaşadım hatta cuma günleri gecesi internet bayağı bir yavaşlıyordu pazartesi anca düzeliyor gece tekrar yavaşlıyordu modemle alakası yok tamamen Netspeed ile alakalı Millenicom geçince öyle bir sorunla karşılaşmadım şu an GigaFiber kullanıyorum Millenicom nasıl bilemiyorum.

Hocam bence bu genel bir sorun olabilir Kablonet kullanıyorum aynı sıkıntı bende de var özellikle ping sıkıntısı oluyor bazen ve bazı akşamlar.

Modemlik değildir büyük ihtiaml bende Kablonet kullanıyorum ping sıkıntısı yaşıyorum akşam-gece saatleri ve modem değişmesi lazım diyorlar haahahaaha, servis komisyon alıyor modem değiştiğinde o yüzden girmeyin o işe sürekli canlı destekte tutun işi telefon görüşmesinde internet koptu lütfen düzeltin de.
yani 1 ay kopmuyor sonraki 1 ay kopuyor koptuğunda sorun modemle alakalı bizlik sıkıntı yok diyorlar şimdi gidip sıfır modeme bi dünya masraf yapacağım yine kopacak çözüm bulamayacaklar

Yeni konular

Geri
Yukarı