Netspeed IP adresi yurt dışında gözüküyor

Ravenn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da yazmış olduğu gibi IP adresim yurt dışında gözüküyor. Müşteri hizmetlerini tekrar tekrar aramama rağmen arıza kaydı aldık deyip geçiştiriyorlar. O kadar fazla yaşayan olmuş hepsinin çözülmüş sanırım, sadece bende böyle ve aşırı rahatsız edici bir durum. Henüz geçeli bir ay oldu ve kısa bir süre içinde düzelmezse aboneliğimi iptal edeceğim, herhangi bir mantıklı açıklaması yok her aradığımda aynı şeyi söylüyorlar. Bu durumu başka yaşayanlar varsa yazarlarsa sevinirim.

Screenshot_6.png
Screenshot_7.png

Bu durumu Netspeed destek ekibine iletin, kendileri düzeltecek Hindistan'dan kiraladıkları IP adreslerinin lokasyon bilgilerini bazı servislerde güncellememişler gibi. Tahminen bu servis maxmind

Üzerinde Türkiye gözüküyordur büyük ihtimal, diğer servisler için ya siz bireysel başvuracaksınız ya da destek ekibine iletin onlar çözsün.

Bu durumu Netspeed destek ekibine iletin, kendileri düzeltecek Hindistan'dan kiraladıkları IP adreslerinin lokasyon bilgilerini bazı servislerde güncellememişler gibi. Tahminen bu servis maxmind.

Üzerinde Türkiye gözüküyordur büyük ihtimal, diğer servisler için ya siz bireysel başvuracaksınız ya da destek ekibine iletin onlar çözsün.

3 defa aradım 3 haftadır düzenli olarak her seferinde arıza birimimize ilettik deyip erteliyorlar sinirlenmeye başladım artık.

Hocam bende Netspeed kullanıyorum böyle bir sorunum yok ama yapacağın iş şu olmalı. Arıyorsun sorunundan bahsediyorsun daha 1 ay oldu abone olalı ama beni üzüyorsunuz diyorsun eğer ki şu an da bunu çözüme ulaştırmazsanız aboneliğimi şimdi iptal edelim diye söyleyin hemen hallederler. Netspeed müşteri hizmetlerini çok severim hep yardımcı olurlar bana ama size bu kadar süre yardımcı olmamışlar dediğimi yapın hallederler.

Hocam bende Netspeed kullanıyorum böyle bir sorunum yok ama yapacağın iş şu olmalı. Arıyorsun sorunundan bahsediyorsun daha 1 ay oldu abone olalı ama beni üzüyorsunuz diyorsun eğer ki şu an da bunu çözüme ulaştırmazsanız aboneliğimi şimdi iptal edelim diye söyleyin hemen hallederler. Netspeed müşteri hizmetlerini çok severim hep yardımcı olurlar bana ama size bu kadar süre yardımcı olmamışlar dediğimi yapın hallederler.

Yanlış olmasın 3 gün önce sanırım aradım birebir aynı şeyleri dedim hala daha düzelmedi deli oluyorum. Benim önerimle bir arkadaşım daha geçti o da aynı durumda. İlk hafta böyle bir problemimim yoktu arkadaşıma da mahcup oluyorum.

Yanlış olmasın 3 gün önce sanırım aradım birebir aynı şeyleri dedim hala daha düzelmedi deli oluyorum. Benim önerimle bir arkadaşım daha geçti o da aynı durumda. İlk hafta böyle bir problemimim yoktu arkadaşıma da mahcup oluyorum.
Valla ne diyeyim bilmiyorum... Umarım yakın zamanda çözülür. Sanki bu sorun yeni abone olanlarda olmaya başladı. Yeni satın aldıkları server'a düşüyor yeni abone olanlar nedense. BENCE.

Burayı veya benzer siteleri kullanabilirsin.

Sitede İstanbul cıkıyor.

Vallahi ne diyeyim bilmiyorum... Umarım yakın zamanda çözülür. Sanki bu sorun yeni abone olanlarda olmaya başladı. Yeni satın aldıkları Server'a düşüyor yeni abone olanlar nedense. Bence.

Yani 1 aydır aboneyim 3 haftadır bu şekilde cok anlamsız bir durum ilk zamanlar sahibinden.coma bile girmiyordu artık ona giriyor diğerlerine girmiyor çok irite oluyorum.

Vallahi ne diyeyim bilmiyorum... Umarım yakın zamanda çözülür. Sanki bu sorun yeni abone olanlarda olmaya başladı. Yeni satın aldıkları Server'a düşüyor yeni abone olanlar nedense. Bence.

En basitinden 18 yasımda değilim GeForce NOW'dan ekran kartı guncellemesi yapacağım bulundugunuz bölgede yas politikası var yapamazsınız diyor eskiden böyle bir sorun yoktu.

Geri
Yukarı