Netspeed ISS kesinti yaşatır mı?

Bu ay Netspeed'e geçtim gayet memnunum.

5 aya yakindir kullaniyorum ve sadece 2 kesinti yasadim bu zamana kadar onlarda toplam 10 dakika bile surmedi. 1 tanesinin nedeni bolgesel sorun dendi digerinde ise musteri hizmetlerini aradigimda birkac islem yapti ve duzeldi.

Ben de ilk defa internet bağlatacağım.
Diyorum ki turknetin ilk ay bedavasını kullanıp mileniye geçiş yapayım.
Ama bu adamlar kurulum ücretini peşin almıyor.
3 aya ödeme talimatı verirseniz totalde 108 TL diyorlar.
3 ay kalmak zorunda mıyım?
Nasıl bir yol izleyeyim?
Direkt mileni mı bağlatayım yoksa bu dediğimi nasıl yaparım?

Nasıl bir yol izleyeyim?

O dediğini yapamazsın çünkü ISS değiştirirken 3 ay kalma zorunluluğu var. Yani Turknet'teyken başka ISS'e geçiş yapmak için 3 ay Turknet kullanmak zorundasın. Fakat iptal edebilirsin, ancak iptal edip yeniden kurulum yapmak da uğraştırır.
Direkt Millenicom veya Netspeed bağlatıp geçin.

Evet ben 35Mbit VDSL kullanıyordum, fiber geldiğinde başvuru yaptım modemi getirip kurdu TT ekibi. Ancak evin içine fiber kabloyu kendim çektirdim apartmanın girişinden, farklı operatör olduğu için TT kendisi karışmıyor evin içine ki eğer evde fiber bağlantı varsa sorun yok zaten.
teşekkürler

Nasıl bir yol izleyeyim?
Türknet'in ilk ay bedava kampanyası değişti, sonraki ödeyeceğin faturalardan ay ay kesiliyor. Sanırım 6 faturadan düşürülüyor, yani artık ilk 1 ay bedava değil

Fiber altyapılarda modemi TT veriyor ancak VDSL altyapı varsa modemi temin etmek kullanıcıya düşüyor.

Halihazırda Turknet kullandığınız için zaten değişen bir şey olmayacak çünkü sadece operatör değişecek. Numara taşımak gibi diyebiliriz. Eve kimse gelmez yani. Turknet'i iptal ettirip geçmeyin, Netspeed'e internetimi taşımak istiyorum diyin geçirir onlar.

İnternetinizden memnunsanız da değiştirmenin bir manası yok bu arada.
İnternetimden memnunum ama fiyat çok fazla. Muhtemelen Netspeed de zam yapar ama Türknet'in şımardığını düşünüyorum artık art arda zamlara sinir oldum. Ayrıca anlamadığım bi kısım var şu attığım görselde aynı özelliklere sahip 2 kampanya var. Birisi fiber olarak geçiyor ve modem ücretsiz, diğeri vdsl olarak geçiyor ve modem yok. Garip

Bu ay Netspeed'e geçtim gayet memnunum.
Sağ olun hocam yardımcı oldu süreci bilmem, muhtemelen de geçireceğim 3-4 hafta sonra Muğla'ya döndüğümde. Eğer otomatik ödeme talimati verdiyseniz sizin kodunuzu kullanabilirim faydam olsun

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-24_223814628.png
    resim_2022-07-24_223814628.png
    100,2 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Geçiş bugün tamamlandı gayet hızlı ve sorun yok.
Olur da bir sorun yaşarsam buraya yazarım ama sanmıyorum yaşayacağımı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı