NetSpeed kullananlar memnun mu?

Raptor

Kilopat
Arkadaşlar NetSpeed'e geçmeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar NetSpeed'e geçmeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazabilir mi?

Kullandım. 50 Mbps paketleri vardı. Hızım 15 üstünü geçmiyordu. Müşteri hizmetlerine söylesen hiçbir sıkıntı yok. Oyun oynıcaksan packet loss sorunu var oyunu zehir eder. Bende tekrardan Türk Telekom 50 Mbps VDSL2'ye geçtim. Şu an 40 Mbps alıyorum. Ama taahhütün bitiyorsa denemekte fayda var. Bende kötü olur sende iyi olur. Tevsiyem TürkNet, Millenicom ve NetSpeed'i tek tek dene. Zaten hepsi taahhütsüz. Baktım sallıyorum TürkNet daha iyi hizmet veriyor sana ona geç gibi.

Altyapım VDSL2 ve 72Mbps destekliyor. Yakınımda olup Netspeed kullanan birisi tanımadığım için genel olarak buradan soruyorum.

Ben Türk Telekom kullanıyorum ve aşırı sıkıldım 500 kilobyte upload artık oyunlarda yetmiyor. Neredeyse tüm oyunlarımda her maça girdiğimde 2000 pingi görüp oyundan atılıyorum hatta dün 3 defa 3 ayrı maçta +2000 pingden dolayı ban yedim ve 4.uyarıdayım R6'da (5.uyarıdan 7 gün ban). Taahhüt 2 yıl verdiğimiz fiyat 80 sizce ne yapmalıyım.

Not: İstanbuldayım

Ben Türk Telekom kullanıyorum ve aşırı sıkıldım 500 kilobyte upload artık oyunlarda yetmiyor. Neredeyse tüm oyunlarımda her maça girdiğimde 2000 pingi görüp oyundan atılıyorum hatta dün 3 defa 3 ayrı maçta +2000 pingden dolayı ban yedim ve 4.uyarıdayım R6'da (5.uyarıdan sonra perma). Taahhüt 2 yıl verdiğimiz fiyat 80 sizce ne yapmalıyım.

Not: İstanbuldayım

Öncelikle şunu söyleyeyim keşke bunu ayrı bir konu açarak sorsaydın.

Sanırım şu an tek yapabileceğin Türk Telekom'u arayıp arıza kayıtları oluşturtup çözülmesini beklemek. Fakat ne kadar işe yarar bilemem. O pingi düşürmek için herhangi bir DNS'in veya programın işe yarayacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı