Netspeed Kullananlar Memnun Mu?

Gus Fring

Kilopat
Speed Pro 75 paketi ile eve VDSL hat açtırmayı düşünüyorum ama internette biraz yorumları okuduktan sonra kafam çok karıştı. Neredeyse herkes internetinin stabil olmadığını söylüyor. Özellikle de oyun oynayanlar için çok sıkıntı yarattığını pingin 3000'e falan çıktığını okudum. F/P açısından paketleri çok iyi geldi ama paramla da rezil olmak istemiyorum. Kullanan arkadaşlar paketlerini ve ping durumlarını yazarsa çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben NetSpeed kullanıyorum 7-8 aydır bir sorun yaşamadım.

1595453924732.png

2018'den beri kullanıyorum tek bir sorun yaşamadım. Acayip memnunum. Hatta 8 Mbps kullanıyorum ben. Öğrenciyken ucuz diye almıştım, memlekete gelince alt yapı desteklemediği için devam etmiştim. TTNET'ten alırken 4 mbpsten fazla alamazdım bu firma ile sorunsuz kullandım. Hem de ucuza. Sen deyince fark ettim dediğin paket yeni gelmiş. Benim de alt yapı geldi. NetSpeed'de 75 mbps paket olmayınca başka firma arıyordum. Şimdi rahatlıkla bu firma ile devam edebilirim. Teşekkürler hatırlattığın için. :D

Ben NetSpeed kullanıyorum 7-8 aydır bir sorun yaşamadım.

Eki Görüntüle 621563
Altyapı sorgulatınca maksimum 77mbps alabiliyorum. Acaba paketi 50mbps olarak mı tanımlarlar yoksa 75 olarak mı? 75 yaparlarsa bence çok fazla kopma yaşarım. Sizin altyapınız maksimum ne kadar destekliyor? Bir de rica etsem aldığınız modemin linkini atar mısınız?
NetSpeed Max 35 vermiyor mu? Daha dün 75 Mbps paketi geldi nasıl 71 alıyorsun?
Şuan geçerli olmayan ama önceden olan bir sürü kampanya var. Onlardan birini kullanıyor olabilir.

Geri
Yukarı