NetSpeed kullananlar memnun mu?

Öncelikle şunu söyleyeyim keşke bunu ayrı bir konu açarak sorsaydın.

Sanırım şu an tek yapabileceğin Türk Telekom'u arayıp arıza kayıtları oluşturtup çözülmesini beklemek. Fakat ne kadar işe yarar bilemem. O pingi düşürmek için herhangi bir DNS'in veya programın işe yarayacağını sanmıyorum.

Defalarca konu açtım sonra Reddit'e sordum. Onlar upload un çok düşük oyunun gönderdiği paketi sen onlara aynı şekilde iletemiyorsun dediler. Hatta mesajı kaydetmiştim burada:

Yeah i believe the ping spike is because server-side is not hearing your updates as quickly as you're receiving theirs. Pretty sure R6S has decent anti lag too, so the moment their server loses fidelity on your coordinate movement, they throttle your Experience until you're communicating fully again.

Ping sorunu yaşamıyorum hayır her oyunda sabit bir pingim var CS:GO'da 50 sabitti yanlış hatırlamıyorsam LoL'de 30'larda bir şey.
NetSpeed geçmeden önce 1 kişi Wi-Fi girince MS uçuyordu ama şu an kafa rahat hiçbir şey yok 😎

Defalarca konu açtım sonra Reddit'e sordum. Onlar upload un çok düşük oyunun gönderdiği paketi sen onlara aynı şekilde iletemiyorsun dediler. Hatta mesajı kaydetmiştim burada:

Yeah i believe the ping spike is because server-side is not hearing your updates as quickly as you're receiving theirs. Pretty sure R6S has decent anti lag too, so the moment their server loses fidelity on your coordinate movement, they throttle your Experience until you're communicating fully again.

Dediğim gibi sanırım tek yapabileceğin Türk Telekom'dan medet ummak. 😕
35 Mbps kulllanıyorum cs de 55 ms 0 paket loss oynuyorum gayet stabil fakat valorantta 60 ms alıyorum ve paket loss oluyo
CS'de olmayıp Valorant'ta olması biraz tuhaf. Sanırım Valorant'ın serverlerinde sıkıntı var. Çünkü bende dahil olmak üzere birçok oyuncuda ping dalgalanması görüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı