Netspeed Kurulum ücreti ve NetSpeed nasıldır?

janggeum

Hectopat
Arkadaşlar ADSL NetSpeed internetini alacaktım şartlarını okuduğum da 100 TL kurulum ücreti yazıyor. Ben zaten iki ay öncesine kadar TTNET kullanıyordum. Benim kuruluma ihtiyacım yok. Bu 100 TL'yi neden alıyorlar?
Ayrıca NetSpeed kullananlar memnun mu?

16 Mbps Net Avantaj50 GB Smart Kota
Her Ek 1 GB 50 Kr
66 TL’ye ulaşınca sınırsız
40,00 TL

Mevcut aboneliğiniz var ise Netspeed'e taşımanız durumunda kurulum ücreti alınmıyor diye aklımda kalmış.

0'dan başvurularda ise bina ankastresinden hattı bulmak ve daireye giden kabloyu reglete çakmak dışında kurulumun pek esprisi yok. 20₺ bile etmeyecek işlem için bu kadar para alınması hoş değil.

Mevcut aboneliğiniz var ise Netspeed'e taşımanız durumunda kurulum ücreti alınmıyor diye aklımda kalmış.

0'dan başvurularda ise bina ankastresinden hattı bulmak ve daireye giden kabloyu reglete çakmak dışında kurulumun pek esprisi yok. 20₺ bile etmeyecek işlem için bu kadar para alınması hoş değil.

Maalesef mevcut aboneliğim yok. Benim kablom belli üzerinde etiket isim var. Yine de ücret alırlar mı?

Bende hiç ücret almadılar. 1 seneyi geçti bende NetSpeed kullanıyorum hiç sorun yaşamadım arada sırada internet gidip geliyor onu da daire içi kablolamaya bağlıyorum adamların ilgi ve alakası çok iyi zaten gece kaçta yazarsan yaz hemen cevap veriyorlar.

Bende hiç ücret almadılar. 1 seneyi geçti bende NetSpeed kullanıyorum hiç sorun yaşamadım arada sırada internet gidip geliyor onu da daire içi kablolamaya bağlıyorum adamların ilgi ve alakası çok iyi zaten gece kaçta yazarsan yaz hemen cevap veriyorlar.
Ücret almıyorlar ancak faturaya yansıyor diye biliyorum. Bazı konulara baktığımda 6 ay tahattüte kurulum ücreti almıyorlar deniliyordu. Nasıl oldu sizinki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı