NetSpeed mi Millenicom mu?

Bu zamanda internet bağlatmak işkence. Arkadaşım internet bağlatmak için tüm firmalarla konuştu ve halen daha interneti yok. Anlayacağın arkadaşım da vazgeçti bağlatmayı.

Bu zamanda internet bağlatmak işkence. Arkadaşım internet bağlatmak için tüm firmalarla konuştu ve halen daha interneti yok. Anlayacağın arkadaşım da vazgeçti bağlatmayı.
Elbet bu süreç biter gider ama bu iss'lerin yaptıkları verdikleri hizmet hatırlanır normal zamanda kendileri bizim peşimizde koşarken şimdi durum terse döndü inanın bu dediğim firmalarada ilk kez bulaşacağım için biraz çekingenlik var ama TT'ye bu süreçte kramp girdi resmen internet başvurusundan tutunda nakil işlemlerine hız problemlerine kadar birçok şikayet görünce ve bu şikayetlerin kimisinin günlerce kimisinin haftalara uzadığını görünce imza mimza atmadan Netspeed Millenicom sorguluyorum şimdi.

Eski binamızda Türkcell Süperonline kullandım son olarak çok memnundum hız testlerinde 20 24 arası hız görüyordum ve bu hayli hayli yetiyordu ama bu altyapısızlık :/ mecbur ediyor TT ve onun altyapısını kullanan sağlayıcılara.

Arkadaşlar Millenicom gerçekten iyi bir İss seçimi ben başvurduktan 2 iş günü içinde geldiler ve kurulumu yaptıktan 5dk sonra internetim geldi. Söyledikleri hızı veriyorlar ve şuana dek kopma yaşamadım eğer yeni gecicekseniz 1 ay ücretsiz kullanma kodunu müşteri temsilcisine söyleyebilirsiniz. kod: 9C319787

Hala kullanıyorum memnunum hiçbir sorun yaşamadım. Kesinti olacağını önceden mesaj atarak haber veriyorlar şu tarihte şu saatlerde çalışma olacaktır diye.
Ben de NetSpeed'e geçmeyi düşünüyorum, eğer interneti en az 1 yıl daha kullanmayı düşünüyorsanız, arkadaşını getir kampanyası için kodunuzu verir misiniz? 5'er TL indirim kazanalım :D

Ben de NetSpeed'e geçmeyi düşünüyorum, eğer interneti en az 1 yıl daha kullanmayı düşünüyorsanız, arkadaşını getir kampanyası için kodunuzu verir misiniz? 5'er TL indirim kazanalım :D.

NetSpeed pişmanlıktır. ŞikayetVar sitesini de incelersen kasıtlı olarak akşam hız düşürüyorlar. Millenicom'u öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı