NetSpeed mi, Türknet mi yoksa Millenicom mu?

Şu da önemli, ben internet taşıma süresi boyunca internetsiz mi kalacağım yoksa yeni internete geçene kadar kullanıma devam mı edeceğim? Sanki bunu yapan Millenicom veya Netspeed'Ti.

Millenicom ve Netspeed'te sorgulattığımda 74, TurkNet ve GIBIRNet'te sorgulattığımda tam 75 çıkıyor. 1-2 gün önce 76 görmüştüm TurkNet'te.

Teşekkürler, Netspeed seçersem etiketleyeceğim.

Öncelikle taşıma hizmeti gelene kadar kendi internetini internet servis sağlayıcın devam ettiricektir. TurkNet'e geçtiğin zaman TurkNet internetini alırsın. Geçersen davet kodunu bekleriz😀

Öncelikle taşıma hizmeti gelene kadar kendi internetini internet servis sağlayıcın devam ettiricektir. TurkNet'e geçtiğin zaman TurkNet internetini alırsın. Geçersen davet kodunu bekleriz😀
Evet, Türknet'e geçiş yaptım geçene kadar kendi sağlayıcımdan internet kullanacağımı söylediler. Zaten 40 TL'lik cayma bedeli vardı onu karşılayacaklar.

@Alfa Prime arkadaşın vermiş olduğu davet kodunu iki sefer iletmeme rağmen kod kabul edilmedi bende başka bir davet kodu vermek zorunda kaldım o an.

Kendi davet kodumu istiyorsanız eğer onu da paylaşırım elbette.

Evet, TurkNet'e geçiş yaptım geçene kadar kendi sağlayıcımdan internet kullanacağımı söylediler. Zaten 40 TL'lik cayma bedeli vardı onu karşılayacaklar.

@Alfa Prime arkadaşın vermiş olduğu davet kodunu iki sefer iletmeme rağmen kod kabul edilmedi bende başka bir davet kodu vermek zorunda kaldım o an.

Kendi davet kodumu istiyorsanız eğer onu da paylaşırım elbette.

Ben Kodu yanlış yazışımda ondan dolayı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı